Biuro podróży dla aktywnych SURFSKI.PL rusza pełną parą – Wyjazdy zagraniczne windsurfing kitesurfing !!!

    Biuro podróży dla aktywnych SURFSKI.PL rusza pełną parą - Wyjazdy zagraniczne windsurfing kitesurfing

Biuro podróży Surfski.pl założone zostało przez Krzysztofa Lipińskiego – pasjonata sportu i podróży, instruktora 4 dyscyplin: windsurfingu, kitesurfingu, snowboardu i narciarstwa. Nie obce jest mu również nurkowanie, żeglarstwo oraz surfing.

 

Komu dedykujesz swoje usługi?

Surfski.pl to biuro podróży dla windsurferów, kitesurferów, surferów, żeglarzy, nurków i zwolenników szusowania po śniegu, czyli narciarzy i snowboardzistów. Ale nie tylko, ponieważ z moich usług mogą korzystać osoby niezwiązane ze sportem.

 

Co sprzedajesz? Co jest Twoim produktem?

Mój główny produkt to wyjazdy szkoleniowe i rekreacyjne, obejmujące dyscypliny: windsurfing, kitesurfing, surfing, żeglarstwo, nurkowanie, snowboard, narciarstwo.

 

Jak długo zajęło Ci zorganizowanie całego przedsięwzięcia?

Prace trwały pół roku. Uzyskałem dofinansowanie unijne na założenie firmy. Dzięki tym funduszom i owocnej współpracy z programistami, udało nam się stworzyć nowy produkt na polskim rynku. Jest nim niezwykle funkcjonalny, przejrzysty i przyjemny dla oka portal mojego biura podróży Surfski.pl

 

Strona główna portalu Surfski.pl

Biuro podróży dla aktywnych SURFSKI.PL rusza pełną parą - Wyjazdy zagraniczne windsurfing kitesurfing

 

Do jakich krajów organizujesz wyjazdy?

Tak naprawdę, to mam możliwość organizowania wyjazdów do dowolnego miejsca na świecie. W zależności od popytu, będzie to Europa, Afryka, Azja, a nawet i Ameryka.

Główne destynacje dla poszczególnych dyscyplin, wyglądają mniej więcej tak:

Wyjazdy szkoleniowe Windsurfing, kitesurfing, surfing – Grecja (Rodos, Paros, Kos, Kreta, Naxos, Karpathos), Wyspy Kanaryjskie (Fuerteventura, Lanzarote, Gran Canaria, Tarifa, Teneryfa), Turcja (Alacati, Bodrum), Egipt (Dahab, Soma Bay, Ras Sudr, Hamata, El Tur) Maroko (Dakhla, Essaouira), Sardynia (Porto Botte), Brazylia (Paracuru, Jericoacoara, Icaraizinho), Wenezuela (El Yaque, Margarita – Coche), czy egzotyczne kraje jak Tajlandia (Hua Hin) i Wietnam (Mui Ne), Portugalia (Peniche), Francja (Lacanau)

 

Żeglarstwo – Chorwacja, Grecja, Czarnogóra, Turcja, Hiszpania, Karaiby, Włochy, Słowenia

 

Nurkowanie – Egipt, Filipiny, Meksyk, Tajlandia, Turcja, Chorwacja, Indonezja

 

Narty i Snowboard – Austria, Francja, Włochy, Szwajcaria

 

Lista ofert zagranicznych wyjazdów szkoleniowych w windsurfingu i kitesurfingu

Biuro podróży dla aktywnych SURFSKI.PL rusza pełną parą - Wyjazdy zagraniczne windsurfing kitesurfing

 

Z kim współpracujesz?

Wyjazdy windsurfingowe i kitesurfingowe organizuję przy współpracy z dużą siecią biur podróży Wakacyjny Świat, należącą do spółki akcyjnej Netmedia. Dzięki nim mam możliwość sprzedaży wycieczek międzynarodowych, organizowanych przez największych polskich touroperatorów takich jak Itaka, Rainbow Tours, Alfastar, Exim Tours, Net Holiday Sun&Fun, czy Ecco Holiday.

 

Oni umożliwiają zakup wycieczek, a ja dodaję profesjonalne szkolenia z najlepszymi instruktorami. Sprzęt windsurfingowy rezerwuję w miejscach prowadzonych szkoleń, natomiast sprzęt kitesurfingowy mam swój i zabieram go na wyjazdy. Dzięki współpracy z bardzo dobrymi producentami, zapewniam sprzęt najwyższej jakości.

 

Wyjazdy i szkolenia żeglarskie, nurkowe, narciarskie i snowboardowe, sprzedaję na zasadach agencyjnych. W tym momencie współpracuję z 3 organizatorami.

 

Czym się wyróżniasz?

1. Przede wszystkim, sprzedaję produkt, na którym się znam. Sam wiele razy byłem klientem biur podróży. Jestem także instruktorem, wyszkoliłem wiele osób i miałem okazję z nimi rozmawiać. Dzięki możliwości spojrzenia na działalność wyjazdowo-szkoleniową z dwóch stron, oczami konsumenta i sprzedawcy, wiem, jakie mogą być potrzeby i oczekiwania klienta.

 

Odwiedzam kraje, w których potem prowadzimy szkolenia. Umiem o nich opowiedzieć. W tej branży nic nie jest dla mnie tajemnicą. Nie sprzedaję sztywnego produktu. Staram się go uelastycznić. Rozmawiam z klientami i tworzę produkt, spełniający ich wymagania.

 

Główną działalnością są wyjazdy windsurfingowe i kitesurfingowe. Ale żeby wyróżnić się czymś wśród konkurencji i jednocześnie urozmaicić ofertę, zdecydowałem się zamieszczać oferty firm, z którymi, tak jak wcześniej wspomniałem, współpracuję na zasadach agencyjnych.

 

Urozmaiciłem ofertę, dzięki czemu mogę działać przez cały rok. Teraz nie tylko wyjedziecie z nami pływać na desce. Moi instruktorzy uczą często innych dyscyplin. Zatem będziemy organizować przeróżne wyjazdy. Ale również sami możecie przejrzeć moją ofertę i wybrać coś dla siebie. W razie wątpliwości, czekam na kontakt. Na pewno wspólnie znajdziemy odpowiedni dla Was wyjazd.

 

2. Jeżeli chodzi o szkolenia, prowadzimy zajęcia z grupami początkującymi, zaawansowanymi, oraz wspólne połączone z nagrywaniem video. Wieczorami prowadzimy videoanalizę, której zamiarem jest pokazanie i wyeliminowanie błędów, wprowadzenie korekt do techniki. Organizujemy wieczory zapoznawcze i integrujące grupę. Z nagrań i zdjęć, tworzymy galerie i filmy pamiątkowe dla naszych kursantów:)

 

Moi instruktorzy mieszkają w hotelu razem z kursantami. W razie jakichkolwiek problemów, służą pomocą. Na wodzie dostępni są od rana do wieczora, praktycznie póki wieje:) Nasze wyjazdy są bardzo aktywne. Jeżeli zdarzy się, że nie wieje, to korzystamy z miejscowych atrakcji lub zwiedzamy nowe miejsca.

 

Szkolimy do skutku. Najważniejsze, to osiągnąć cel, a nie odbębnić godziny. Jesteśmy ambitni, pracowici i uczciwi. Lubimy to, co robimy i robimy to z pasją i poświęceniem.

 

3. Sama budowa portalu, jego wygląd i funkcjonalność, stanowią nową jakość na polskim rynku

 

Przykładowa podstrona dotycząca szczegółów oferty wyjazdu windsurfingowo – kitesurfingowego do Dahabu w Egipcie

Biuro podróży dla aktywnych SURFSKI.PL rusza pełną parą - Wyjazdy zagraniczne windsurfing kitesurfing

  • Na liście ofert wyjazdów w danej dyscyplinie, znajdziemy takie informacje jak:

Miejsce, Cena, Termin, Rodzaj transportu, Miejsce wylotu/wyjazdu, Rodzaj wyżywienia, kto jest organizatorem, oraz jakie szkolenia prowadzone będę na wyjeździe. Mamy także możliwość dodania oferty do schowka, dzięki czemu interesujący nas wyjazd zostaje zapamiętany w systemie i jesteśmy w stanie kontynuować przeglądanie kolejnych ofert.

 

  • Po wybraniu konkretnej oferty, wyświetlają nam się:

– Galeria zdjęć;

– Formularz wstępnej rezerwacji i możliwość wysłania zapytania lub dodania oferty do schowka;

– Zakładki: Opis oferty; Atrakcje turystyczne; Szkolenia sportowe; Ceny i terminy; Przewodnik; Inne informacje.

 

  • Możemy wyszukiwać oferty wyjazdów po nazwie kraju i regionu. Możemy je sortować po cenie.
  • Co unikalne wśród biur podróży, mamy możliwość wysłania oferty znajomym!!!

4. Jako pierwszy w Polsce, stworzyłem profesjonalny  terminarz kursów instruktorskich. Jest to kalendarz, w którym oznaczone są daty szkoleń instruktorskich aż 7 dyscyplin: windsurfingu, kitesurfingu, surfingu, żeglarstwa, nurkowania, narciarstwa i snowboardu. Sam brałem udział w kilku kursach instruktorskich i wiem, że nie łatwo doszukać się w internecie konkretnych informacji. Poświęciłem trochę czasu, zebrałem źródła i na bieżąco uzupełniam terminarz. Teraz każdy, kto chce zostać instruktorem, może wybrać sobie dyscyplinę i sprawdzić, kiedy i gdzie odbywa się kurs. Znajdziemy również wiele innych, cennych informacji, np. kto jest organizatorem szkolenia, ile kosztuje kurs, jak się na niego zapisać, jakie są wymagania itd.

 

Terminarz kursów instruktorskich

Biuro podróży dla aktywnych SURFSKI.PL rusza pełną parą - Wyjazdy zagraniczne windsurfing kitesurfing

 

5. Jestem autorem wszystkich Przewodników, które publikowane są na stronie mojego biura podróży. Prócz unikalnych, przydatnych informacji, znajduje się tam mnóstwo, oryginalnych, własnoręcznie robionych zdjęć. W przewodniku mamy do wyboru różne zakładki z treścią taką jak:

 

– Opis miejsca

– Przeloty i pobyt

– Atrakcje turystyczne

– Szkolenia sportowe

– Bazy/cennik

– Statystyki wiatrowe

– Inne informacje

– Opinie

 

Przewodniki możemy wyszukiwać po nazwie kraju i regionu oraz  sortować po nazwach.

 

Lista przewodników po spotach windsurfingowych, kitesurfingowych i nie tylko

Biuro podróży dla aktywnych SURFSKI.PL rusza pełną parą - Wyjazdy zagraniczne windsurfing kitesurfing

 

6. W celu zachęcenia potencjalnych klientów, porozumiałem się i rozpocząłem współpracę z kilkoma sklepami oferującymi sprzęt sportowy, związany z  dyscyplinami z obrębu zainteresowania Surfski.pl Każdy mój klient otrzyma voucher zniżkowy na sprzęt w wybranych sklepach partnerskich.

 

7. W dziale Wydarzenia będę zamieszczać informacje o bieżących i przyszłych wydarzenach związanych z działalnością biura podróży Surfski.pl, ale nie tylko. Znaleźć się tam mogą również informacje dotyczące wydarzeń sportowych, związanych ze sportami wodnymi i śnieżnymi, czyli dyscyplinami którymi się zajmuję. Często organizuję przeróżne eventy, spotkania integracyjne, imprezy, na które będę zapraszać.

 

8. Tworzę własne, oryginalne Fotogalerie. Odwiedzając nowe kraje, zawsze staram się poznać kulturę, zabytki i wszelakie atrakcje turystyczne. Wszystko fotografuję, selekcjonuję zdjęcia, segreguję je i umieszczam na stronie. Fotogalerie możemy wyszukiwać po krajach i regionach. Sortujemy po nazwie i dacie dodania.

 

Lista galerii zdjeć

Biuro podróży dla aktywnych SURFSKI.PL rusza pełną parą - Wyjazdy zagraniczne windsurfing kitesurfing

 

9. Każda osoba może wyrazić swoją Opinię o biurze podróży, instruktorach, szkoleniach, wyjazdach lub po prostu o danym kraju, znajdującym się w moich Przewodnikach.

 

Kogo zabierasz na wyjazdy? Kto jest potencjalnym odbiorcą Twoich usług?

Zabieram wszystkich chętnych:) Starszych, młodszych, rodziny, małżeństwa, pary, singli, wysportowanych i mniej wysportowanych, studentów, biznesmenów. Na każdego znajdziemy sposób, by efektywnie wyszkolić.

 

Biuro podróży dla aktywnych SURFSKI.PL rusza pełną parą - Wyjazdy zagraniczne windsurfing kitesurfing

 

 

Ile kosztują wyjazdy oferowane przez Surfski.pl?

Wyjazdy zaczynają się od około 1200zł, a kończą na kwocie nawet powyżej 10 000 zł.

 

 

Biuro podróży dla aktywnych SURFSKI.PL rusza pełną parą - Wyjazdy zagraniczne windsurfing kitesurfing

 

Jakie wyjazdy planujesz w najbliższym czasie?

Już 16 Września wylatuję na 2 tygodnie z grupą do Dahabu w Egipcie. Będę prowadził szkolenia windsurfingowe i kitesurfingowe.

 

W Październiku lub Listopadzie organizuję wyjazd tygodniowy do Soma Bay, również w kraju faraonów.

 

Pełną oferę wyjazdów szkoleniowych znajdziecie pod linkami: Windsurfing i Kitesurfing

 

Dahab – laguna kite’owa (wyjazd szkoleniowy kitesurfing)

Biuro podróży dla aktywnych SURFSKI.PL rusza pełną parą - Wyjazdy zagraniczne windsurfing kitesurfing

 

Jak można skontaktować się z biurem podróży Surfski.pl ?

Kontaktować się ze mną można telefoniczne, mailowo lub na Facebooku:

 

Nr tel: 509103273

E-mail: biuro@surfski.pl

Facebook: https://www.facebook.com/biuro.podrozy.surfski?fref=ts

 

Lajkujcie stronę na Facebooku, a będziecie na bieżąco, nie tylko z ofertami mojego biura podróży, ale także z nowinkami, ciekawostkami ze świata sportów wodnych i zimowych:)

 

Dahab – spot windsurfingowy (wyjazd szkoleniowy windsurfing)

Biuro podróży dla aktywnych SURFSKI.PL rusza pełną parą - Wyjazdy zagraniczne windsurfing kitesurfing

Biuro podróży dla aktywnych SURFSKI.PL rusza pełną parą – Wyjazdy zagraniczne

windsurfing kitesurfing