Bazy/Cennik

 

Półwysep Jurata Chałupy Szkoła Windsurfing Kitesurfing

 

Do największych szkółek windsurfingu należą: Molosurf (Chałupy 6), Funsurf (Keping Polaris i Chałupy), BoSport (Chałupy 3, Jurata), EasySurf (Chałupy 6), Surfpoint(Jastarnia), Szkoła Zdrowia(Jastarnia). Wszystkie szkółki na Półwyspie Helskim, obowiązkowo posiadają motorówki i zapewniają asekurację na wodzie, nie tylko swoim klientom, ale każdemu, kto potrzebuje pomocy.

 

Otwarte w 2011 roku Centrum wind & kite MOLO SURF jest odpowiedzią na zapotrzebowanie najbardziej wymagających klientów, od lat poszukujących zadowalających warunków do aktywnego uprawiania sportów wodnych nad Bałtykiem: wysokiego poziomu instruktażu, nowoczesnego sprzętu i odpowiedniego zaplecza wypoczynkowego. To miejsce pozwoli się Wam odprężyć i spróbować swoich sił w jednym z kultowych sportów wodnych pod okiem najlepszych instruktorów!

Ich misją jest stworzenie najlepszej bazy szkoleniowej windurfingu i kitesurfingu w Polsce, którą charakteryzują wartości, jakimi kierują się w ich codziennej pracy:

 

– Bezpieczeństwo

– Najwyższy poziom szkolenia

– Nowoczesna infrastruktura

– Wyjątkowy komfort wypoczynku naszych klientów.

 

Unikalne rozwiązania projektu bazy w połączeniu z chilloutowym wyposażeniem sprawiają że ich baza to także idealne miejsce do spotkań w gronie przyjaciół, organizacji eventów firmowych, czy zawodów sportowych.

 

Molosurf

www.molosurf.com

 

Półwysep Jurata Chałupy Szkoła Windsurfing Kitesurfing

 

 

 

 

Półwysep Jurata Chałupy Szkoła Windsurfing Kitesurfing