GDZIE NA WINDSURFING W POLSCE cz.2 - najlepsze miejsca
 • VASSILIKI Lipiec 2024

  Zobacz ofertę
  05-07-2024
  Windsurfing LEFKADA VASSILIKI Lipiec 2024 nr 1 Polska Szkoła
 • Windsurfing LISTOPAD 2024

  Zobacz ofertę
  07-11-2024
  Windsurfing w Soma Bay - LISTOPAD 2024 nr.2
 • Windsurfing w Egipcie

  Zobacz ofertę
  17-10-2024
  SOMA BAY - JESIEŃ 2024 - PAŹDZIERNIK NR 3 - WINDSURFING
 • SOMA BAY 2024

  Zobacz ofertę
  03-10-2024
  Windsurfing w Egipcie - SOMA BAY - Polska Szkoła PAŹDZIERNIK 2024 NR 1
 • Wyjazd WIND Soma Bay 2024

  Zobacz ofertę
  26-09-2024
  Wyjazd WIND do SOMA BAY - WRZESIEŃ 2024 NR 2
 • Kurs WINDSURFING Grecja

  Zobacz ofertę
  12-07-2024
  Windsurfing wyjazd zagraniczny LEFKADA VASSILIKI Lipiec 2024 nr 2
 • Vassiliki Sierpień 2024

  Zobacz ofertę
  16-08-2024
  Windsurfing LEFKADA Wyjazd szkoleniowy do VASSILIKI w Sierpniu 2024
 • Soma Bay - GRUDZIEŃ 2024

  Zobacz ofertę
  28-11-2024
  WINDSURFING W EGIPT SOMA BAY - GRUDZIEŃ 2024 NR 1​ - HOTELE
 • Grupowy kurs Windsurfing

  Zobacz ofertę
  09-08-2024
  Kurs windsurfingu w Grecji LEFKADA VASSILIKI w Sierpniu 2024 nr 2
 • Ladies on WS Board

  Zobacz ofertę
  23-08-2024
  All together on windsurf board - VASSILIKI na LEFKADZIE 2024 Sierpień nr 4
 • Windsurfing Vassiliki '24

  Zobacz ofertę
  28-06-2024
  Obozy windsurfingowe za granicą LEFKADA VASSILIKI Czerwiec/Lipiec 2024
 • Szkolenia WIND Vassiliki

  Zobacz ofertę
  13-09-2024
  Obozy windsurfingowe 2024 LEFKADA VASSILIKI we Wrześniu nr 2
 • Vassiliki WIND wrzesień

  Zobacz ofertę
  06-09-2024
  Kurs windsurfingu za granicą LEFKADA VASSILIKI 2024 Wrzesień nr 1
 • Power Jibe Week '24

  Zobacz ofertę
  19-07-2024
  Power Jibe Week - VASSILIKI LEFKADA 2024
 • Lefkada WIND 2024

  Zobacz ofertę
  30-08-2024
  LEFKADA windsurfing w Vassiliki Sierpień / Wrzesień 2024
 • Vasiliki 2024 FAMILY CAMP

  Zobacz ofertę
  12-07-2024
  VASILIKI 2024 - FAMILY CAMP
 • Wyjazd windsurfing 2024

  Zobacz ofertę
  26-07-2024
  Wyjazd windsurfing Lefkada Lipiec/Sierpień 2024
 • Wrzesień w SOMA BAY

  Zobacz ofertę
  29-08-2024
  Windsurfingowy wyjazd szkoleniowy do SOMA BAY - Egipt - WRZESIEŃ 2024 nr 1
 • MAURITIUS

  Zobacz ofertę
  07-09-2024
  MAURITIUS - LE MORNE - WYJAZD Z OKAZJI 10 LECIA SURFSKI - WRZESIEŃ 2024
 • GRUDZIEŃ 2024 w Egipcie

  Zobacz ofertę
  05-12-2024
  SZKOŁA WINDSURFINGU W EGIPCIE - SOMA BAY - GRUDZIEŃ 2024 NR.2
 • Wind w Soma Bay'24

  Zobacz ofertę
  24-10-2024
  SOMA BAY - PAŹDZIERNIK 2024 NR 4 - WYJAZD WINDSURFING
Powrót

Newsy

GDZIE NA WINDSURFING W POLSCE cz.2 - najlepsze miejsca do uprawiania windsurfingu w kraju

24-05-2024
GDZIE NA WINDSURFING W POLSCE cz.2 - najlepsze miejsca do uprawiania windsurfingu w kraju

Ze względu na obszerność materiałów, pierwszą część artykułu znajdziecie pod linkiem: 

https://www.surfski.pl/news/407-gdzie-na-windsurfing-w-polsce--najlepsze-miejsca-do-uprawiania-windsurfingu-w-kraju.html

Kolejność wymienionych spotów jest przypadkowa.

Jezioro Goczałkowickie/Goczałkowice

Jezioro Goczałkowickie Goczałkowice - Gdzie na windsurfing w Polsce

Jezioro Goczałkowickie, zlokalizowane w południowej Polsce, oferuje atrakcyjne warunki do uprawiania windsurfingu. Wiatry nad Jeziorem Goczałkowickim są jednym z głównych czynników przyciągających windsurferów. Najlepsze warunki wiatrowe występują wiosną i jesienią, kiedy dominują wiatry północno-zachodnie i zachodnie, osiągające prędkość od 10 do 20 węzłów. Latem wiatry mogą być mniej przewidywalne i nieco słabsze, ale nadal oferują wystarczającą siłę do uprawiania windsurfingu. Ze względu na stabilne warunki wiatrowe, zarówno początkujący, jak i zaawansowani windsurferzy znajdą tutaj odpowiednie warunki do pływania.

To spot dla tych, którzy preferują pływanie w mniej zatłoczonych miejscach, z dala od innych użytkowników akwenu. Tego typu miejsca umożliwiają komfortowe przygotowanie sprzętu oraz cieszenie się spokojniejszymi warunkami na wodzie. Dzięki temu zawodnicy mogą skupić się na treningu i doskonaleniu swoich umiejętności w bardziej prywatnej atmosferze.

Jezioro Goczałkowickie jest łatwo dostępne zarówno dla mieszkańców regionu, jak i turystów. Jezioro Goczałkowickie znajduje się w otoczeniu malowniczych krajobrazów, co dodaje dodatkowej atrakcyjności temu miejscu. Przyroda wokół jeziora jest chroniona, co gwarantuje, że warunki pozostaną nieskażone i sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi przez długie lata.

Jezioro Goczałkowickie Goczałkowice - Gdzie na windsurfing w Polsce

Fot. mgfoto.pless.pl

Szkoły windsurfingu

Brak

Pogoria

Pogoria - Gdzie na windsurfing w Polsce

Jezioro Pogoria, położone w Dąbrowie Górniczej, oferuje dobre warunki do pływania na windsurfingu, przyciągając zarówno początkujących, jak i doświadczonych windsurferów. Znajdujące się w bliskiej odległości od Śląska i Zagłębia, jezioro jest idealnym miejscem na ucieczkę od miejskiego zgiełku i cieszenie się naturą.

Rozległa powierzchnia jeziora i stabilne warunki wiatrowe sprzyjają uprawianiu windsurfingu. Początkujący windsurferzy docenią łagodne wejścia do wody i możliwość nauki pod okiem doświadczonych instruktorów. Dla bardziej zaawansowanych windsurferów Pogoria oferuje również mocniejsze wiatry, które pozwalają doskonalić umiejętności.

Infrastruktura wokół jeziora jest dobrze rozwinięta. Ratownicy dbają o bezpieczeństwo, co zapewnia komfort i spokój podczas pływania.

Jezioro Pogoria jest otoczone Zielonym Parkiem, który oferuje wiele szlaków pieszych, joggingowych i rowerowych. Po intensywnej sesji windsurfingu, można odpocząć na dobrze utrzymanej plaży lub skorzystać z licznych punktów gastronomicznych, gdzie dostępne są smaczne przekąski i dobra kawa.

Podsumowując, Jezioro Pogoria to świetne miejsce do windsurfingu, oferujące dogodne warunki wiatrowe, dobrą infrastrukturę i piękne otoczenie, co czyni je idealnym celem na aktywny wypoczynek.

Pogoria - Gdzie na windsurfing w Polsce

Fot. Stowarzyszenie Windsurfingu Pogoria

Szkoły windsurfingu

Szkoła windsurfingu Windsurfing Pogoria 3 E.K.Surf 

Szkoła windsurfingu Windsurfing Pogoria 3 E.K.Surf to odpowiednie miejsce do nauki windsurfingu, szczególnie dla tych, którzy nie mogą wyjechać nad morze. Szkoła oferuje kompleksowe szkolenia windsurfingowe, dostosowane do różnych poziomów zaawansowania, co sprawia, że zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczeni windsurferzy mogą liczyć na efektywną naukę i doskonałe wsparcie.

Sarbsko

Sarbsko - Gdzie na windsurfing w Polsce

Warunki do pływania na windsurfingu na Jeziorze Sarbsko są korzystne, choć mogą różnić się w zależności od pory roku i warunków pogodowych. Ze względu na swoje położenie na Wybrzeżu Słowińskim, jezioro jest narażone na zmienne wiatry.

Wiatry wiejące nad Jeziorem Sarbsko często osiągają umiarkowaną siłę, co sprzyja zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym windsurferom. Szczególnie korzystne są wiatry wiejące z kierunków zachodnich i północno-zachodnich, które zapewniają odpowiednią siłę i stabilność do żeglowania na desce.

Średnia głębokość jeziora nie przekracza 1,2 metra, co ułatwia naukę oraz zapewnia bezpieczeństwo dla osób początkujących. Jednocześnie maksymalna głębokość wynosząca 3,2 metra daje możliwość bardziej zaawansowanym windsurferom nauki różnych technik i trików.

Dodatkowo, otoczenie Jeziora Sarbsko, włączając w to Słowiński Park Narodowy oraz rezerwat krajobrazowy Mierzeja Sarbska, tworzy malowniczy i spokojny krajobraz, który sprzyja relaksowi i koncentracji podczas pływania na desce. Dostępność wielu atrakcji turystycznych w okolicy, takich jak Łeba czy Słowiński Park Narodowy, czyni to miejsce nie tylko doskonałym dla windsurfingu, ale także dla całego rodzaju aktywności rekreacyjnych na świeżym powietrzu.

Sarbsko - Gdzie na windsurfing w Polsce

Szkoły windsurfingu

Szkoła i kursy Windsurfing Sarbsk Łeba - Habenda

Lekcje są dostosowane do potrzeb kursantów, zapewniając każdemu równą uwagę i wsparcie. Akwen jest odpowiednio oznakowany, co sprzyja bezpieczeństwu podczas nauki. Piękne otoczenie oraz przyjazna atmosfera sprawiają, że uczestnicy chętnie wracają do szkoły, czując się mile widziani i odpowiednio zaopiekowani.

 

Kadyny/Zalew Wiślany

Kadyny Zalew Wiślany - Gdzie na windsurfing w Polsce

Zalew Wiślany, z otaczającymi go plażami, szuwarami i lasami Wysoczyzny Elbląskiej, stwarza malownicze tło dla aktywności wodnych. Długa płycizna oraz kameralne plaże zapewniają komfortowe warunki dla początkujących, umożliwiając naukę bezpiecznego żeglowania na desce. Wiatry wiejące nad Zalewem Wiślanym są stabilne.

Warunki do pływania na windsurfingu w Kadynach są wyjątkowo korzystne dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z tym sportem oraz dla doświadczonych entuzjastów. Zlokalizowane nad Zalewem Wiślanym, Kadyny oferują doskonałe połączenie naturalnych uroków i sprzyjających warunków wietrznych, co czyni je popularnym celem dla miłośników windsurfingu z całej Polski.

Dodatkowym atutem Kadyn jest ich dogodna lokalizacja i łatwy dojazd, co sprawia, że są alternatywą dla zatłoczonego Półwyspu Helskiego. Dla miłośników sportów ekstremalnych, zimą Zalew Wiślany oferuje unikalną możliwość pływania na bojerach, gdyż przy silnych mrozach zamarza, tworząc idealne warunki do tego typu aktywności.

Ogólnie rzecz biorąc, Kadyny to miejsce, które nie tylko zachwyca pięknem natury, ale również oferuje doskonałe warunki do uprawiania windsurfingu dla osób na różnych poziomach zaawansowania, od początkujących po zaawansowanych entuzjastów.

Kadyny Zalew Wiślany - Gdzie na windsurfing w Polsce

Fot. Soulriders

Szkoły windsurfingu

Szkoła windsurfingu Soul Riders

Dla osób poszukujących profesjonalnej nauki, istnieje możliwość skorzystania z usług szkółki SoulRiders. Instruktorzy oferują zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe, dostosowane do umiejętności i potrzeb uczestników. Zaplecze techniczne szkółki gwarantuje bezpieczeństwo i komfort podczas nauki oraz pływania.

Dzięki doskonałym warunkom, w tym długiej plaży i płytkiej wodzie przy brzegu, zarówno początkujący, jak i zaawansowani uczestnicy mogą komfortowo rozwijać swoje umiejętności.

Klienci podkreślają, że Soul Riders to nie tylko szkoła windsurfingu, ale także miejsce, gdzie panuje luźna atmosfera.

Dodatkowym atutem Soul Riders jest ich lokalizacja, z dala od tłumów, gdzie panuje spokój, co pozwala skupić się na nauce i relaksie w otoczeniu pięknej natury. Klienci polecają również półkolonie organizowane przez szkołę, które są doskonałą okazją do aktywnego spędzania czasu w przyjaznej atmosferze.

 

Gardno

Gardno - Gdzie na windsurfing w Polsce

Jezioro Gardno to jedno z najpopularniejszych miejsc do uprawiania windsurfingu w Polsce. Jego imponujące rozmiary, szerokość prawie 5 km i długość prawie 6 km, tworzą idealne warunki dla zarówno początkujących, jak i zaawansowanych windsurferów. Charakterystyczny zwarty kształt przypominający prostokąt ułatwia orientację na wodzie.

Wiatr termiczny wiejący z morza w ciągu dnia, osiągając siłę nawet do 3 stopni w skali Beauforta, idealnie nadaje się do szkoleń windsurfingowych. Dzięki temu, uczniowie mogą swobodnie rozwijać swoje umiejętności przy sprzyjających warunkach wietrznych.

Najlepsze kierunki do pływania ślizgowego na Jeziorze Gardno to głównie północny zachód, zachód, północny wschód oraz południowy zachód. Każdy z tych kierunków zapewnia specyficzne warunki, które można wykorzystać do różnych technik pływania.

Jako jezioro przymorskie, Gardno charakteryzuje się głębokością maksymalnie osiągającą 2,8 metra. Antygrasy mogą okazać się mało przydatne, z wyjątkiem upalnych lat i długotrwałego wschodniego wiatru, który obniża poziom wody, eksponując przydenną roślinność.

Podsumowując, Jezioro Gardno oferuje doskonałe warunki do pływania na windsurfingu, dzięki swoim rozmiarom, stabilnemu wiatrowi termicznemu oraz różnorodności kierunków wiatru, co czyni je ulubionym miejscem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników tego sportu.

Gardno - Gdzie na windsurfing w Polsce

Szkoły windsurfingu

Szkoła windsurfingu SurfCamp Gardno

Miejsce to oferuje nie tylko doskonałe warunki do pływania, ale także szeroki wybór sprzętu do wypożyczenia.

Czyste i płytkie jezioro sprawia, że miejsce to jest szczególnie bezpieczne dla dzieci, co czyni je idealnym miejscem dla rodzinnych aktywności wodnych.

Poza windsurfingiem, szkoła oferuje również możliwość korzystania z rowerów wodnych, kajaków, desek sup oraz organizuje spływy kajakowe, co dodatkowo urozmaica możliwości aktywnego spędzania czasu nad wodą.

Kemping, na którym znajduje się szkoła, również zyskuje pozytywne opinie, dzięki swojemu doskonałemu umiejscowieniu, czystym sanitariatom i przyjaznej atmosferze. Bliskość do sklepów i placu zabaw dodatkowo ułatwia planowanie rodzinnych wyjazdów.

 

Dobrzyń nad Wisłą

Dobrzyń nad Wisłą - Gdzie na windsurfing w Polsce

Dobrzyń nad Wisłą to malownicza miejscowość położona na brzegu Wisły, w województwie kujawsko-pomorskim. To miejsce pełne historycznego uroku i naturalnego piękna, które przyciąga turystów szukających spokoju i aktywnego wypoczynku. Miejscowość oferuje wspaniałe warunki do uprawiania windsurfingu, dzięki swoim korzystnym warunkom wodnym i wietrznym. W bardzo wietrzne dni, na spocie tworzy się całkiem spora falka. Zjeżdżają się wtedy zwolennicy pływania na falach.

Dobrzyń nad Wisłą - Gdzie na windsurfing w Polsce

Fot. Jan Kuhn

Szkoły windsurfingu - brak

 

Dąbki

Dąbki - Gdzie na windsurfing w Polsce

Dąbki to urokliwa miejscowość położona na wybrzeżu Bałtyku, w województwie zachodniopomorskim. Znajduje się w bliskim sąsiedztwie jeziora Bukowo, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla miłośników sportów wodnych, w szczególności windsurfingu. Miejscowość oferuje nie tylko piękne krajobrazy i czyste plaże, ale również doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku.

Jezioro Bukowo, dzięki swojej powierzchni wynoszącej około 18 km² oraz płyciznom, stwarza dogodne warunki dla windsurferów na różnych poziomach zaawansowania. Stabilne wiatry wiejące z różnych kierunków umożliwiają długie i ekscytujące sesje na wodzie. Wiatry termiczne, które są częstym zjawiskiem w tej okolicy, dodatkowo zwiększają atrakcyjność tego miejsca dla windsurferów.

Dla początkujących, płytkie wody jeziora są szczególnie korzystne, umożliwiając bezpieczne i łatwe warunki do nauki podstaw windsurfingu. Dla bardziej zaawansowanych sportowców, różnorodność wiatru pozwala na wykonywanie bardziej skomplikowanych manewrów.

W Dąbkach znajduje się kilka szkół windsurfingu, które oferują profesjonalne lekcje prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Dzięki dostępności wypożyczalni sprzętu, nawet osoby, które nie posiadają własnego wyposażenia, mogą cieszyć się windsurfingiem.

Dąbki to również spokojna i malownicza miejscowość, co sprawia, że po dniu pełnym aktywności można zrelaksować się w otoczeniu pięknej przyrody. Bliskość do Morza Bałtyckiego i jeziora Bukowo oraz przyjazna atmosfera miejscowości sprawiają, że Dąbki są idealnym miejscem na wakacje pełne sportowych wrażeń i relaksu.

Dąbki - Gdzie na windsurfing w Polsce

Szkoły windsurfingu

Szkoła windsurfingu Wind4You

Miejsce oferuje bogatą bazę noclegową z wyżywieniem, co sprawia, że zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli mogą cieszyć się komfortowym pobytem. Nowoczesne i dobrze wyposażone ośrodki dodatkowo podnoszą atrakcyjność tego miejsca.

Warunki do uprawiania windsurfingu są dobre, często sprzyja im mocny wiatr.

Po aktywnym dniu na wodzie, goście mogą zrelaksować się w beach barze, ciesząc się przyjemną atmosferą i malowniczym widokiem. Lokalizacja szkoły windsurfingu w Dąbkach jest znakomita, oferując łatwe zejście do wody i unikalny klimat. Możliwość noclegu w namiotach lub domkach sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferencji.

Szkoła windsurfingu Jot2

Szkoła windsurfingu Jot2 to odpowiednie miejsce na aktywny wypoczynek dla całej rodziny. 

Szkoła windsurfingu Balticsurf

 

Klimkówka

Klimkówka - Gdzie na windsurfing w Polsce

Jezioro Klimkówka, położone w województwie małopolskim, około 19 km na południe od Gorlic, jest sztucznym, górskim jeziorem utworzonym poprzez spiętrzenie wód rzeki Ropa. Z powierzchnią około 300 ha i głębokością ponad 25 metrów, jezioro oferuje doskonałe warunki do uprawiania windsurfingu, zwłaszcza dla entuzjastów z południa Polski.


Bliskość gór i specyficzne usytuowanie jeziora sprawiają, że wieją tu znacznie silniejsze wiatry niż na innych jeziorach w regionie. Szczególnie przy wiatrach południowych warunki są idealne do surfowania. Wiatry te mogą osiągać prędkość od 4 do 5 w skali Beauforta, a przy wietrze halnym nawet do 7 Bft. Charakterystyczne jest, że prędkość wiatru wzrasta po południu i utrzymuje się do wieczora, co cieszy windsurferów szukających stabilnych warunków do pływania.


Windsurferów można spotkać głównie przy przystani WOPR, choć mają oni również inne ulubione miejsca na jeziorze. Brzegi Klimkówki są pokryte mułem, co nie stanowi dużej przeszkody dla zapalonych windsurferów. Dodatkowo, napływające powietrze z południa jest zazwyczaj suche, co przekłada się na słoneczną i piękną pogodę w wietrzne dni, tworząc idealne warunki do surfowania.


Jezioro Klimkówka, dzięki swoim wyjątkowym warunkom wietrznym, stanowi atrakcyjną lokalizację dla miłośników windsurfingu, oferując niezapomniane wrażenia z każdej sesji na wodzie. Windsurferzy cenią sobie równe wiatry, które zapewniają stabilne warunki do pływania, co sprawia, że miejsce to jest chętnie wybierane przez osoby uprawiające ten sport.

Klimkówka - Gdzie na windsurfing w Polsce

Szkoły windsurfingu

Szkoła windsurfingu Szkoła SportSoul
Szkoła windsurfingu SportSoul nad Jeziorem Klimkówka to bardzo dobre miejsce na aktywny wypoczynek i naukę sportów wodnych na południu Polski. Wyróżnia się jako odpowiednie miejsce do nauki i doskonalenia umiejętności w windsurfingu.


Klienci szkoły podkreślają, że to miejsce jest idealne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników sportów wodnych. Szkoła oferuje wyjątkowe zaplecze – duża łąka z przyciętą trawą, toaleta, miejsce na grilla oraz łagodne zejście prosto do wody, co czyni cały obiekt bardzo przyjaznym i komfortowym dla wszystkich odwiedzających.
 

Gdzie na Windsurfing zimą, latem - inne spoty

Pobierz bezpłatnego E-BOOKa, z którego dowiesz się, dokąd warto wybrać się na windsurfing. Zestawiliśmy ponad 40 popularnych spotów windsurfingowych wraz z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Większość destynacji udało nam się odwiedzić i przetestować.
Link do pobrania E-booka:
Przy każdym z wymienionych spotów podpowiadamy m.in.: dla kogo dany spot będzie odpowiedni w zależności od poziomu zaawansowania. Wskazujemy gdzie znajdują się bazy, jak wyglądają statystyki wiatrowe, jakie są warunki na wodzie, jakie jest dno... Informujemy także czy miejsce jest odpowiednie dla rodzin z dziećmi, czy znajdują się atrakcje dla osób towarzyszących windsurferom.. itp...

Gdzie na windsurfing za granicą ebook

Kliknij w wybrany baner, aby pobrać e-book

O tytuł najlepszego spotu windsurfingowego może walczyć wiele miejsc z zestawienia. Koniecznie przetestuj nasz TOP10. :) Możliwości podróży jest tak dużo, że chyba największym ograniczeniem może okazać się zbyt mała liczba dni urlopowych.

Mamy szczerą nadzieję, że lektura naszego mini-przewodnika i zawarte w nim krótkie analizy warunków na spotach, ośmielą Cię do odwiedzenia nowych destynacji, a dodatkowo pomogą Ci w wyborze idealnej wakacyjnej miejscówki dla Ciebie i Twoich bliskich.

Jeśli masz chęć podzielić się opinią o rankingu, napisz do nas. Co sądzisz o naszym TOP10?

CHCIAŁBYŚ WIEDZIEĆ JAK WYGLĄDAJĄ NASZE WYJAZDY W PRAKTYCE? ZAPRASZAMY DO ZAPISANIA SIĘ NA KURS WINDSURFINGU.

Z nami odkryjesz nowe oblicze windsurfingu! Kursy windsurfingu prowadzimy w Grecji (Vassiliki) oraz w Egipcie (Soma Bay i Dahab). Szkolimy dorosłych i dzieci (od 8 roku życia), zaawansowanych, początkujących, jak i osoby, które nigdy wcześniej nie próbowały swoich sił na desce. Zajęcia odbywają się w małych grupach, w języku polskim pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Sprawdź oferty TUTAJ

Dlaczego warto z nami wyjeżdżać? – link do artykułu

Odwiedź nasze kanały społecznościowe:

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

TIK TOK

Dziękujemy za uwagę!

Do zobaczenia na wodzie!

Surfski.pl

Polecamy

Centrum rezerwacji

wyszukiwarka

producenci

wyświetl produkty
wybranego producenta

Wybierz producenta<

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

i weź udział w niepowtarzalnej podróży
po świecie windsurfingu!
Dostaniesz nie tylko ekskluzywną wiedzę i inspirujące filmy,
ale także dostęp do wyjątkowych ofert i wyjazdów szkoleniowych.
Nie zwlekaj - kliknij i dołącz do naszej społeczności pasjonatów!

Trwa zapis na newsletter


Copyright 2014 - 2024

© Surfski Kursy Windsurfingowe Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Powered by