Wyjazd na windsurfing last minute
 • VASSILIKI 2022

  Zapytaj o ofertę
  22-08-2022
  Wyjazd WIND do VASSILIKI Sierpień 2022
 • Kurs WIND w Egipcie

  Zapytaj o ofertę
  06-10-2022
  Kurs WINDSURFINGU w SOMA BAY - Egipt 2022 - PAŹDZIERNIK nr 1
 • Wrzesień w SOMA BAY

  Zapytaj o ofertę
  08-09-2022
  Windsurfingowy wyjazd szkoleniowy do SOMA BAY - Egipt - WRZESIEŃ 2022 nr 2
 • Egipt JESI|EŃ 2022

  Zapytaj o ofertę
  10-11-2022
  Windsurfing w Soma Bay - LISTOPAD 2022 nr.2
 • Soma Bay jesień 2022

  Zapytaj o ofertę
  27-10-2022
  Soma Bay - jesień 2022 - windsurfing
 • Soma Bay LISTOPAD

  Zapytaj o ofertę
  03-11-2022
  Windsurfing w Soma Bay - LISTOPAD 2022
 • Egipt PAŹDZIERNIK 2022

  Zapytaj o ofertę
  20-10-2022
  Szkoła windsurfingu w Egipcie - SOMA BAY - Październik 2022 NR 3
 • Ladies on WS Board

  Zapytaj o ofertę
  15-08-2022
  Ladies on windsurf board - VASSILIKI na LEFKADZIE 2022
 • Windsurfing w Egipcie

  Zapytaj o ofertę
  13-10-2022
  Windsurfing w Egipcie - SOMA BAY - Polska Szkoła PAŹDZIERNIK 2022 NR 2
 • Wrzesień 2022 w Soma Bay

  Zapytaj o ofertę
  01-09-2022
  Szkoła windsurfingu w Egipcie - SOMA BAY - Wrzesień 2022 nr 1
 • Jesień DAHAB

  Zapytaj o ofertę
  08-10-2022
  DAHAB PAŹDZIERNIK 2022 nr.2 - wyjazd szkoleniowy WINDSURFING
 • Lefkada WIND 2022

  Zapytaj o ofertę
  29-08-2022
  LEFKADA windsurfing w Vassiliki Sierpień / Wrzesień 2022
 • SOMA BAY Egipt 2022

  Zapytaj o ofertę
  29-09-2022
  Windsurfing w Egipcie SOMA BAY Wrzesień/Październik 2022
 • Vassiliki WIND wrzesień

  Zapytaj o ofertę
  05-09-2022
  Kurs windsurfingu za granicą LEFKADA VASSILIKI 2022 Wrzesień nr 2
 • Wyjazd WIND Soma Bay 2022

  Zapytaj o ofertę
  22-09-2022
  Wyjazd WIND do SOMA BAY - WRZESIEŃ 2022 NR 4
Powrót

Newsy

Wyjazd na windsurfing last minute

11-01-2021
Wyjazd na windsurfing last minute

Wyjazd na windsurfing last minute

Wyjazd na windsurfing last minute może wydawać się karkołomnym wyczynem. Jak niby zaledwie w kilka chwil ogarnąć całą eskapadę z wypożyczeniem sprzętu i rezerwacją szkolenia włącznie? Spokojnie. Jest to do zrobienia. Wystarczy, że wiesz gdzie i jak szukać.

Zazwyczaj nasze windsurfingowe wyjazdy planujemy pieczołowicie przez dłuższy czas. Śledzimy prognozę, sprawdzamy loty, dostępność ośrodków, w których można zarezerwować zakwaterowanie. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza dla osób, które preferują poukładany tryb życia, w którym wszystko przebiega zgodnie z założonym planem.

Z wielu powodów może zdarzyć się sytuacja, w której nasz wyjazd na windsurfing będziemy musieli zorganizować na ostatnią chwilę. Pandemia koronawirusa lub inna nadzwyczajna sytuacja są w stanie przyczynić się do tego. Co robić w takiej chwili? Którą miejscówkę wybrać? Gdzie szukać atrakcyjnych lotów? Jak zarezerwować szkolenie, sprzęt, zakwaterowanie i całą resztę? Zastosuj się do poniższych wskazówek i przekonaj się, że wyjazd na windsurfing last minute jest możliwy do złożenia i nie jest do tego wymagane posiadanie nadludzkich mocy.

MIEJSCÓWKA, CZYLI CEL NASZEJ PODRÓŻY

Nie jest tajemnicą, że na świecie jest wiele miejsc, w których panują wyborne warunki do pływania na desce z żaglem. Problem pojawia się w momencie, w którym spośród wszystkich tych lokalizacji musimy wytypować jedną. Tą, w której spędzimy długo wyczekiwany urlop. W takiej sytuacji możesz losowo wybrać jeden ze spotów, możesz również wspomóc się jakimś gotowym zestawieniem, np. tym GDZIE NA WINDSURFING - 10 NAJLEPSZYCH MIEJSC DO UPRAWIANIA WINDSURFINGU. Dzięki temu będzie Ci o wiele łatwiej dokonać selekcji.

wyjazdy na windsurfing last minute 1

LOTY, KWATERA, TRANSFER LOTNISKOWY

Miejscówka znaleziona. Teraz trzeba wyszukać środek transportu, dzięki któremu dotrzesz na miejsce. Wyszukiwarki lotów mają to do siebie, że większość z nich nie uwzględnia lotów czarterowych. Poza tym błądzenie po stronach tylko po to, by dowiedzieć się, że nie ma dostępnych połączeń między miastem A i B może prowadzić do frustracji. W takiej sytuacji warto skontaktować się ze szkołą windsurfingu, która działa w danym obszarze.

Jej pracownicy z całą pewnością będą w stanie pomóc Ci w znalezieniu optymalnego sposobu dotarcia na miejsce. A skoro będziesz już z nimi rozmawiać, to nie zapomnij zapytać o szkolenie i wypożyczenie sprzętu. Dzięki temu upieczesz kilka pieczeni na jednym ogniu. Z Twojej listy „TO DO” znikną kolejne pozycje, które i tak musiałbyś ogarnąć.

Jeśli chodzi o kwatery wakacyjne to odpowiedź niemal sama ciśnie się na myśl – Booking lub inny podobny serwis. Rzecz w tym, że na tego typu stronach ceny mogą być nieco zawyżone, a dostępność wolnych pokoi ograniczona. Co zrobić w takiej sytuacji? Jak zabookować atrakcyjne cenowo lokum szukając na ostatnią chwilę?

Pamiętasz szkółkę, która pomogła Ci w znalezieniu połączeń lotniczych i zarezerwowała sprzęt oraz szkolenie dla Ciebie? Zapytaj ich także o jakiś apartament. Najczęściej współpracują oni z okolicznymi ośrodkami i będą w stanie znaleźć coś dla Ciebie. I to nie na szarym końcu miejscowości, ani za milion monet.

A skoro ludzie ze szkoły windsurfingowej okazali się pomocni w tylu sprawach, to zapytaj również o kwestię transferu z lotniska. Serio. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wiele kontaktów i znajomości mają te osoby (które jak mogłoby się wydawać jedyne co wiedzą, to jak wykonywać najzmyślniejsze triki windsurfingowe).

Wyjazdy na windsurfing last minute 2

PAKOWANIE I WYJAZD NA ZASŁUŻONY URLOP

Jak widzisz organizacja wyjazdu na windsurfing last minute przebiega sprawnie jak do tej pory. Ogarnąłeś już prawie wszystko:

 • Miejscówka
 • Loty
 • Zakwaterowanie
 • Transfer z lotniska
 • Kurs windsurfingu
 • Wypożyczenie sprzętu

Nie pozostaje już nic innego, jak spakować niezbędne letnie gadżety i wyruszyć w drogę. Niestety ludzie ze szkółki nie będą w stanie Ci pomóc w pakowaniu i dźwiganiu walizek. Mogą zatem przypomnieć o zabraniu takich rzeczy, jak buty do pływania, pas trapezowy, krem z filtrem oraz sporej dozy dobrego humoru ;)

Czy powyższa treść przekonała Cię do tego, że wyjazd na windsurfing na ostatnią chwilę jest możliwy? Bez względu na to, czy będzie to planowany wyjazd, czy myśl o wypadzie na deskę pojawi się zupełnie niespodziewanie i w ostatniej chwili -zapraszamy na nasze szkolenia windsurfingowe.  

P.S. Pracownicy naszego biura pomogą w szybkiej i skutecznej organizacji Twojego wyjazdu:) Jeśli potrzebujesz wsparcia na którymkolwiek etapie przygotowywania się do Twojej windsurfingowej wyprawy, skontaktuj się z nami:)

Wyjazdy na windsurfing last minute

Polecamy

wyszukiwarka

producenci

wyświetl produkty
wybranego producenta

Wybierz producenta<

Copyright 2014 - 2022

© Surfski Kursy Windsurfingowe Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Powered by