Psalidi na Kos – kierunek Twojej kolejnej windsurfingowej eskapady
 • BONAIRE (KARAIBY) - egzotyczny wyjazd Surfski z okazji 10-lecia firmy kwiecień 2024

  Zapytaj o ofertę
  07-04-2024
  BONAIRE (KARAIBY) - największy egzotyczny wyjazd Surfski z okazji 10-lecia firmy kwiecień 2024
 • SOMA BAY 2024

  Zapytaj o ofertę
  03-10-2024
  Windsurfing w Egipcie - SOMA BAY - Polska Szkoła PAŹDZIERNIK 2024 NR 1
 • Grupowy wyjazd WIND 2024

  Zapytaj o ofertę
  14-06-2024
  Kurs windsurfingu w VASSILIKI LEFKADA Czerwiec 2024 nr 1
 • Kurs WIND w Egipcie

  Zapytaj o ofertę
  02-05-2024
  Kurs WINDSURFINGU w SOMA BAY - Egipt 2024 - MAJÓWKA NR 3
 • Jesień 2024 SOMA BAY

  Zapytaj o ofertę
  10-10-2024
  SZKOŁA WINDSURFINGU W EGIPCIE - SOMA BAY - PAŹDZIERNIK 2024 NR 2
 • MAJ Soma Bay-WIND

  Zapytaj o ofertę
  23-05-2024
  Soma Bay MAJ 2024 -wyjazd windsurfing
 • MAJÓWKA w Soma Bay

  Zapytaj o ofertę
  25-04-2024
  POLSKA SZKOŁA WINDSURFINGU SOMA BAY EGIPT MAJÓWKA 2024 nr 1
 • Soma Bay MARZEC 2024

  Zapytaj o ofertę
  14-03-2024
  Nauka windsurfingu EGIPT Soma Bay MARZEC 2024
 • Wyjazd windsurfing 2024

  Zapytaj o ofertę
  26-07-2024
  Wyjazd windsurfing Lefkada Lipiec/Sierpień 2024
 • Soma Bay - GRUDZIEŃ 2024

  Zapytaj o ofertę
  28-11-2024
  WINDSURFING W EGIPT SOMA BAY - GRUDZIEŃ 2024 NR 1​ - HOTELE
 • Wrzesień w SOMA BAY

  Zapytaj o ofertę
  29-08-2024
  Windsurfingowy wyjazd szkoleniowy do SOMA BAY - Egipt - WRZESIEŃ 2024 nr 1
 • Soma Bay - MARZEC 2024

  Zapytaj o ofertę
  07-03-2024
  NAUKA WINDSURFINGU EGIPT SOMA BAY - MARZEC 2024 nr 2
 • Lefkada WIND 2024

  Zapytaj o ofertę
  30-08-2024
  LEFKADA windsurfing w Vassiliki Sierpień / Wrzesień 2024
 • Soma Bay WIND 2024

  Zapytaj o ofertę
  28-04-2024
  Windsurfing MAJÓWKA 2024 - SOMA BAY - Egipt
 • Windsurfing w SOMA BAY

  Zapytaj o ofertę
  18-04-2024
  Polska Szkoła windsurfingu SOMA BAY Egipt - KWIECIEŃ 2024
 • Vassiliki Sierpień 2024

  Zapytaj o ofertę
  16-08-2024
  Windsurfing LEFKADA Wyjazd szkoleniowy do VASSILIKI w Sierpniu 2024
 • Ladies on WS Board

  Zapytaj o ofertę
  23-08-2024
  All together on windsurf board - VASSILIKI na LEFKADZIE 2024 Sierpień nr 4
 • Egipt KWIECIEŃ 2024

  Zapytaj o ofertę
  04-04-2024
  Windsurfing w Soma Bay - KWIECIEŃ 2024
 • Kurs WINDSURFING Grecja

  Zapytaj o ofertę
  12-07-2024
  Windsurfing wyjazd zagraniczny LEFKADA VASSILIKI Lipiec 2024 nr 2
 • WIND w Soma Bay 2024

  Zapytaj o ofertę
  31-10-2024
  WINDSURFING W EGIPT SOMA BAY - LISTOPAD 2024
 • Grupowy kurs Windsurfing

  Zapytaj o ofertę
  09-08-2024
  Kurs windsurfingu w Grecji LEFKADA VASSILIKI w Sierpniu 2024 nr 2
Powrót

Newsy

Psalidi na Kos – kierunek Twojej kolejnej windsurfingowej eskapady

10-10-2019
Psalidi na Kos

PSALIDI NA KOS - EKSPLORUJĄC GRECKIE SPOTY WINDSURFINGOWE

Kos jest bezsprzecznie jedną z najbardziej wietrznych greckich wysp. Tutejszy, wiejący prawie codziennie w sezonie letnim wiatr termiczny sprawia, że każdy windsurfer powinien znać to miejsce. Zmieniająca się w ciągu dnia moc wiatru powoduje to, że spot ten idealnie nadaje się nie tylko dla zaawansowanych, ale również dla osób początkujących, w tym także dla dzieci.

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z windsurfingiem, to Psalidi na Kos jest miejscem, w którym poznasz podstawy tego sportu, zainspirujesz się umiejętnościami bardziej zaawansowanych od Ciebie windsurferów i bezpowrotnie się w nim zakochasz. Osoby zaawansowane będą tu miały okazję do zademonstrowania swoich zdolności oraz możliwość doszlifowania nawet najbardziej wyszukanych trików.

IDEALNE WARUNKI WINDSURFINGOWE

Płaska woda przy brzegu, a także doskonałe warunki do pływania freeride sprawiają, że jednocześnie mogą się tu szkolić osoby o bardzo zróżnicowanych poziomach posiadanych umiejętności. Meltemi jest wiatrem, który bardzo rzadko zawodzi, dlatego uprawianie sportów wodnych na Kos jest wyjątkowym przeżyciem. Windsurfing to bardzo emocjonujący sport, który wciąż zdobywa nowych zwolenników, a szkolenia windsurfingowe na spocie takim, jak Psalidi sprawią, że, nawet jeśli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, to już po kilku chwilach spędzonych na wodzie pokochasz pływanie na desce z żaglem.

Obszar, na którym prowadzone są kursy windsurfingu jest pokaźnych rozmiarów, a nad bezpieczeństwem pływających osób czuwa patrol rescue. Ceny wypożyczeń nie są wygórowane, a dodatkowo klienci Polskiej Szkoły Windsurfingu Surfski mogą wykorzystać specjalne opcje i zniżki, np. dzielenie jednego zestawu sprzętu przez dwie osoby czy super warianty dla rodzin.

NIE TYLKO WINDSURFING

Kos jest również idealną miejscówką dla grup, w których część osób pływa na windsurfingu, a część na kitesurfingu. Zaledwie 600 metrów od bazy windsurfingowej znajduje się spot kitesurfingowy. Dlatego też, jeśli co roku zastanawiacie się nad kierunkiem podróży, w którym zarówno miłośnicy wind, jak i kitesurfingu będą zadowoleni, to właśnie go znaleźliście.

Mnogość zajęć pozasportowych na wyspie jest naprawdę imponująca. Tak naprawdę podczas pobytu tutaj ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Liczne zabytki, niezliczenie wiele plaż, klimatyczne miasteczko Kos z wszechobecnymi kawiarniami, tawernami, sklepikami z pamiątkami oraz nietuzinkowe miejsca do zwiedzenia i zobaczenia sprawiają, że nawet jeśli towarzyszą nam osoby niepływające na windsurfingu nie będą one skazane na nudę. Dodatkowym atutem jest fakt, iż w bardzo wielu miejscach można wypożyczyć rower i praktycznie wszędzie nim dojechać. To sprawia, że podczas wakacji na Kos auto nie będzie nam niezbędne.

WAKACJE DLA CAŁEJ RODZINY

Psalidi może poszczycić się doskonale rozwiniętą infrastrukturą turystyczną. W pobliżu spotu znajdują się liczne hotele, w których dostępne są różne opcje wyżywienia. Dotarcie tutaj nie zajmuje dużo czasu, a to za sprawą bezpośrednich połączeń lotniczych z Polski. Transfer z lotniska zajmuje tylko 40 minut, dlatego już po kilku godzinach od wyjścia z domu możemy cieszyć się naszymi wakacjami.

DLACZEGO WARTO TU PRZYJECHAĆ

 • Spot, na którym zarówno początkujący, średnio-zaawansowani, jak i zaawansowani windsurferzy znajdą doskonałe dla siebie warunki.

 • Długi sezon ze świetnymi statystykami wiatrowymi w okresie od początku czerwca do końca września.

 • Stabilne warunki wiatrowe z wiejącym wzdłuż brzegu wiatrem o średniej mocy 4-5 bft. W ciągu dnia moc wiatru się zmienia – rano i po południu wieje mocniej, natomiast w południe (mniej więcej od godziny 12 do godziny 15) słabiej. Wtedy właśnie prowadzone są szkolenia dla osób początkujących i dzieci.

 • Tuż przy brzegu zupełnie płaska woda; od około 300 metrów i dalej może tworzyć się chop, a jeszcze dalej (ok. 1-1,5 km od brzegu) można liczyć na małe falki.

 • Świetnie wyposażona baza windsurfingowa (sprzęt wymieniany każdego roku). Ceny wypożyczeń nie są wygórowane. Dodatkowo extra opcje wypożyczeń dla kursantów szkoły windsurfingu Surfski.pl - m.in. opcja dzielenia 1 deski przez 2 osoby oraz atrakcyjne opcje dla rodzin.

 • Obszar, na którym prowadzone są szkolenia jest naprawdę spory. Oznacza to brak tłoku na wodzie.

 • Liczne pakiety wycieczkowe oferujące bezpośrednie loty z 5 polskich miast oraz zakwaterowanie w hotelach o zróżnicowanym standardzie. Baza noclegowa znajduje się blisko spotu (wyjazdy na Kos możliwe do rezerwacji bezpośrednio w Surfski.pl)

 • Możliwość połączenia wyjazdu windsurfingowego z kitesurfingowym. Nieopodal bazy Big Blue Surf Center znajduje się spot kitesurfingowy. Ze względów bezpieczeństwa każda z tych dyscyplin sportowych ma dedykowany sobie obszar.

 • Liczne atrakcje turystyczne zapewniają rozrywkę i umilają spędzanie wakacji tutaj osobom niebiorącym udziału w zajęciach windsurfingowych.

 • Miasto Kos znajduje się nieco ponad 5 km od spotu. Oprócz przeuroczych knajpek i sklepików z pamiątkami znajdziemy tu również wiele stanowisk archeologicznych oraz innych obiektów, które warto zobaczyć i zwiedzić. Dzięki temu na nudę nie ma szans.

 • Kos kocha rowery, dlatego też można wypożyczyć je niemalże w każdym hotelu oraz w wielu punktach w mieście. Liczne ścieżki rowerowe zapewniają możliwość dotarcia na dwukołowym pojeździe praktycznie wszędzie tam, gdzie tylko zapragniemy.

 • Wyspa jest nie lada gratką dla miłośników wspinaczki. Najwyższy jej szczyt – Dikeos czeka na zdobycie go również przez Was. My już tam byliśmy i szczerze polecamy!

 • Windsurfing, kitesurfing, wspinaczka, jazda na rowerze, żeglarstwo, pływanie, zwiedzanie – jeśli jesteś miłośnikiem aktywnego wypoczynku, to Kos jest miejscem, które koniecznie powinieneś odwiedzić.

Psalidi jest bezsprzecznie kierunkiem, który spełni Twoje oczekiwania niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, z grupą znajomych czy z rodziną. Każdy znajdzie tu wiele ciekawych rzeczy do zrobienia, wszyscy poczynicie ogromny postęp w pływaniu na windsurfingu, a czas zleci prędzej, niż zdążycie wypowiedzieć nazwę tego magicznego miejsca („Kos”).

Do zobaczenia w Psalidi na Kos!

Polecamy

Centrum rezerwacji

wyszukiwarka

producenci

wyświetl produkty
wybranego producenta

Wybierz producenta<

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

i weź udział w niepowtarzalnej podróży
po świecie windsurfingu!
Dostaniesz nie tylko ekskluzywną wiedzę i inspirujące filmy,
ale także dostęp do wyjątkowych ofert i wyjazdów szkoleniowych.
Nie zwlekaj - kliknij i dołącz do naszej społeczności pasjonatów!

Trwa zapis na newsletter


Copyright 2014 - 2024

© Surfski Kursy Windsurfingowe Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Powered by