Kitesurfing na Kos
 • Grupowy kurs Windsurfing

  Zapytaj o ofertę
  09-08-2024
  Kurs windsurfingu w Grecji LEFKADA VASSILIKI w Sierpniu 2024 nr 2
 • Jesień 2024 SOMA BAY

  Zapytaj o ofertę
  10-10-2024
  SZKOŁA WINDSURFINGU W EGIPCIE - SOMA BAY - PAŹDZIERNIK 2024 NR 2
 • Grupowy wyjazd WIND 2024

  Zapytaj o ofertę
  14-06-2024
  Kurs windsurfingu w VASSILIKI LEFKADA Czerwiec 2024 nr 1
 • Windsurfing Vassiliki '24

  Zapytaj o ofertę
  28-06-2024
  Obozy windsurfingowe za granicą LEFKADA VASSILIKI Czerwiec/Lipiec 2024
 • Soma Bay - GRUDZIEŃ 2024

  Zapytaj o ofertę
  28-11-2024
  WINDSURFING W EGIPT SOMA BAY - GRUDZIEŃ 2024 NR 1​ - HOTELE
 • Wyjazd WIND Soma Bay 2024

  Zapytaj o ofertę
  26-09-2024
  Wyjazd WIND do SOMA BAY - WRZESIEŃ 2024 NR 2
 • WIELKANOC 2024 EGIPT

  Zapytaj o ofertę
  28-03-2024
  Soma Bay WIELKANOC 2024 wyjazd z polskim instruktorem
 • DAHAB Maj 2024

  Zapytaj o ofertę
  27-04-2024
  DAHAB Majówka 2024 - wyjazd szkoleniowy WINDSURFING
 • MAJÓWKA w Soma Bay

  Zapytaj o ofertę
  25-04-2024
  POLSKA SZKOŁA WINDSURFINGU SOMA BAY EGIPT MAJÓWKA 2024 nr 1
 • Lefkada WIND 2024

  Zapytaj o ofertę
  30-08-2024
  LEFKADA windsurfing w Vassiliki Sierpień / Wrzesień 2024
 • WINDSURFING LEFKADA

  Zapytaj o ofertę
  21-06-2024
  Nauka windsurfingu w Grecji VASSILIKI na Lefkadzie Czerwiec 2024 nr 2
 • Windsurfing LISTOPAD 2024

  Zapytaj o ofertę
  07-11-2024
  Windsurfing w Soma Bay - LISTOPAD 2024 nr.2
 • Czerwiec w Soma Bay

  Zapytaj o ofertę
  30-05-2024
  WINDSURFING - CZERWIEC W SOMA BAY - wyjazd w Boże Ciało 2024
 • Kurs WIND w Egipcie

  Zapytaj o ofertę
  02-05-2024
  Kurs WINDSURFINGU w SOMA BAY - Egipt 2024 - MAJÓWKA NR 3
 • Vassiliki WIND wrzesień

  Zapytaj o ofertę
  06-09-2024
  Kurs windsurfingu za granicą LEFKADA VASSILIKI 2024 Wrzesień nr 1
 • Ladies on WS Board

  Zapytaj o ofertę
  23-08-2024
  All together on windsurf board - VASSILIKI na LEFKADZIE 2024 Sierpień nr 4
 • Kurs WINDSURFING Grecja

  Zapytaj o ofertę
  12-07-2024
  Windsurfing wyjazd zagraniczny LEFKADA VASSILIKI Lipiec 2024 nr 2
 • BONAIRE (KARAIBY) - egzotyczny wyjazd Surfski z okazji 10-lecia firmy kwiecień 2024

  Zapytaj o ofertę
  07-04-2024
  BONAIRE (KARAIBY) - największy egzotyczny wyjazd Surfski z okazji 10-lecia firmy kwiecień 2024
 • DAHAB Maj 2024

  Zapytaj o ofertę
  30-04-2024
  DAHAB Majówka nr 2 2024 - wyjazd szkoleniowy WINDSURFING
 • Egipt KWIECIEŃ 2024

  Zapytaj o ofertę
  04-04-2024
  Windsurfing w Soma Bay - KWIECIEŃ 2024
 • Windsurfing w Egipcie

  Zapytaj o ofertę
  17-10-2024
  SOMA BAY - JESIEŃ 2024 - PAŹDZIERNIK NR 3 - WINDSURFING
Powrót

Newsy

Kitesurfing na Kos

19-11-2019
Kitesurfing na Kos

WYJAZDY BEZ POLSKIEGO INSTRUKTORA

W PSALIDI PROWADZIMY SZKOLENIA WINDSURFINGOWE - MOŻNA POŁĄCZYĆ WYJAZD KITE Z WINDSURFINGIEM

W odległości zaledwie 6 kilometrów od miasta Kos zlokalizowana jest doskonale zorganizowana plaża o nazwie Psalidi. Jest to jedna z najbardziej znanych na wyspie plaż, a doskonale rozwinięta infrastruktura zapewnia odwiedzającym to miejsce wiele alternatywnych rozwiązań, jeśli chodzi o zakwaterowanie, rozrywkę czy wyżywienie. Piaszczysto – kamienista plaża, luksusowe hotele i doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, takich jak windsurfing i kitesurfing to tylko niektóre z powodów, dla których każdego roku przybywają tu tysiące urlopowiczów z każdego zakątka świata.  Krystalicznie czyste wody, słońce, lokalne przysmaki i jedyny w swoim rodzaju wyspiarski klimat sprawiają, że wyspa Kos powinna stać się kierunkiem Twojej kolejnej wakacyjnej eskapady. 

Generalnie Kos może poszczycić się wieloma świetnie zorganizowanymi plażami, jednakże to właśnie Psalidi podbiła serca miłośników sportów wodnych. Ciepła woda, niezawodne warunki wiatrowe oraz świetnie wyposażone bazy wind/kitesurfingowe są bezsprzecznie tym, czego każdy wind/kitesurfer oczekuje i poszukuje.

Psalidi na Kos oferuje znakomite warunki nie tylko dla zaawansowanych miłośników sportów wodnych, lecz również dla zupełnie początkujących, w tym także dzieci. Łagodne zejście do wody, leżaki z parasolami na plaży i Beach bar sprawiają, że cała rodzina spędzi tutaj niezapomniane wakacje bez względu na to, czy uprawia sporty wodne, czy nie.

Spot kitesurfingowy znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy Kos. Obszar ten jest dobrze znany wśród kitesurferów głównie z powodu Meltemi – silnego, północno-zachodniego wiatru będącego tu obecnym praktycznie codziennie w ciągu lata.  Znajdujące się w niewielkiej odległości  tureckie wybrzeże tworzy efekt lejka, przez który Meltemi niejako przeciska się, dzięki czemu jego moc wzrasta. Istnieją tu oczywiście również obszary, które nie są wystawione bezpośrednio na działanie tego wiatru, dzięki czemu jest on tam znacznie słabszy. Cechą charakterystyczną dla Meltemi jest fakt, iż wiatr ten jest sporo słabszy w godzinach wczesno - popołudniowych. Około godziny 14-15 wiatr stopniowo nasila się, a warunki na wodzie ulegają zmianie ku uciesze osób o zaawansowanych umiejętnościach.

Spot Psalidi jest jednym z niewielu miejsc na świecie, w którym osoby o tak zróżnicowanych poziomach zaawansowania mogą szlifować swoje umiejętności w tym samym czasie.

Dodatkowym atutem Psalidi jest fakt, iż ze względów bezpieczeństwa spot kitesurfingowy jest oddalony od spotu windsurfingowego o mniej więcej 1 km.

Kos Psalidi – dlaczego warto przyjechać?

 • spot, który oferuje warunki dla kitesurferów na każdym poziomie zaawansowania - początkujący, średnio-zaawansowani, zaawansowani

 • dobre statystyki wiatrowe w okresie Czerwiec-Wrzesień

 • w miarę równy wiatr wzdłuż brzegu wiejący przez cały dzień przeciętnie z siłą 4-5 Beauforta (mocniej wieje z rana i po południu/wieczorem - w godzinach 12-15 wiatr trochę słabnie

 • w odległości do około 200-300m od brzegu płaska woda. Dalej w zależności od siły wiatru może tworzyć się czop. Około 1-1,5 km od brzegu można spotkać 1-metrowe falki

 • bardzo dużo miejsca na spocie - brak tłoku

 • dużo ofert wycieczek pakietowych z wylotami z 5 miast Polski: Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław, Gdańsk. Hotele położone w pobliżu spotu (możliwość rezerwacji bezpośrednio w Surfski.pl)

 • w Psalidi około 500m od bazy kitesurfingowej znajduje się spot windsurfingowy. Można więc uprawiać obydwie dyscypliny, ale każda ma swój wydzielony obszar. Na wyspie jest możliwość pływania na kitesurfingu jeszcze w kilku innych miejscach. Psalidi to spot, gdzie jednocześnie część osób może uprawiać windsurfing, a druga część kitesurfing

 • wyspa jest nieduża, ale oferuje masę atrakcji turystycznych - osoby niepływające z pewnością nie będą się nudzić!

 • w pobliżu Psalidi znajduje się urokliwe miasteczko o tej samej nazwie, co wyspa - Kos. W mieście znajduje się wiele stanowisk archeologicznych, knajpek, sklepów z pamiątkami

 • niezwykle rozbudowane jak na greckie wyspy ścieżki rowerowe. Praktycznie każdy hotel ma swoją wypożyczalnię rowerów. W mieście również można wypożyczyć rowery

 • wyspa umożliwia uprawianie wspinaczki - szczególnie polecamy odbycie podróży na najwyższy szczyt Dikeos

 • wyspa Kos daje możliwość spędzenia baaardzo aktywnych wakacji: windsurfing, kitesurfing, wspinaczka, jazda na rowerze, żeglarstwo, pływanie, podróżowanie, zwiedzanie!

KITESURFING NA KOS - PSALIDI - INNE SPOTY KITESURFINGOWE

Oprócz Psalidi, na Kos znajduje się jeszcze kilka innych spotów kitesurfingowych, które podczas pobytu tutaj warto odwiedzić.

PSALIDI - WINDZONE KOS 

https://windzone-kos.gr/

Spot znajduje się w Psalidi, około 5,5 km na wschód od miasta Kos, przy drodze prowadzącej do Agios Fokas i Thermes. Jest to bezpieczny obszar do pływania na kitesurfingu z dużą ilością miejsca na wodzie. Rewelacyjne miejsce do zabawy na falach już ok. 1 km od brzegu. Słabiej wieje tu około południa, kiedy to na wodę wychodzą osoby początkujące i dzieci, po południu (około 15:00) aż do zachodu słońca wiatr wzmaga swoją siłę, tworząc wymarzone wręcz warunki dla osób zaawansowanych. Średnia moc wiatru tutaj to 4-6 Bft, a w niektóre dni 7-8 Bft  - zwłaszcza w lipcu i sierpniu. Najlepszy czas na przyjazd tutaj to okres czerwiec - sierpień, który uznawany jest za szczyt sezonu. Statystyki wiatrowe osiągają tu wtedy 80-90%. Poza sezonem nie ma tu regularnych wiatrów. Latem temperatura powietrza wynosi tu ok. 32°C, a temperatura wody ok. 27°C.

LAMBI - FAROS KITE SPOT

Piękna plaża Lambi jest jedną z najbliżej położonych od miasta Kos plaż (około 4 km). Lambi jest idealna dla osób szukających spokojnej plaży na spędzenie udanego dnia na kitesurfingu. Najlepszy czas na przyjazd tutaj to oczywiście lato. Od czerwca do sierpnia wieje tu codziennie wiatr o mocy 4-6 Bft. Zabawa dla pasjonatów sportów wodnych rozpoczyna się w granicach 13:00 - 14:00. Wiatr jest tu słabszy niż np. w Psalidi. Długie, piaszczyste wybrzeże ciągnie się przez 1 km docierając aż do portu. Lambi została wyróżniona Błękitną Flagą. Jest znana ze swojej czystej i płytkiej wody. Miejsce tylko dla zaawansowanych kitesurferów. Podczas pływania warto zwrócić uwagę na rafy i kamienie.

MASTICHARI 

http://www.kitesurfingkos.com/en

http://www.horizonsurfing.com/​

300 słonecznych dni w roku, pozornie niekończące się piaszczyste i żwirowe plaże, mnóstwo zajęć sportowych i kulturalnych -  Kos jest idealnym wakacyjnym kierunkiem. Spot kitesurfingowy w miejscowości Mastichari jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych kitesurferów. Najlepsze wiatry występują tu latem, a czerwiec, lipiec, sierpień to miesiące, w których warto się tu wybrać, jeśli zależy nam na pewnej prognozie wiatrowej. Statystyki wiatrowe wynoszą tu wtedy 80-90%, a wiatr termiczny włącza się około południa i zatrzymuje wraz z zachodem słońca - z zegarmistrzowską precyzją każdego dnia. 

MARMARI 

https://en.fun2fun-kos.com/

Marmari znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu wyspy Kos w Grecji. Wyspa znana jest z niezawodnych warunków wiatrowych w miesiącach letnich. Marmari jest świetną lokalizacją na spokojny wypoczynek. Naturalne, dziewicze środowisko z wydmami i łagodnym wejściem do morza. Z uwagi na fakt, iż miejsce to jest bardziej wyeksponowane na wpływ wiatru Meltemi niż inne plaże znajdujące się na Kos jest bardzo popularne wśród pasjonatów sportów wodnych. Lokalny północny wiatr wraz z wiatrem termicznym zapewniają wyśmienite warunki do pływania na kitesurfingu. Zazwyczaj w miesiącach letnich wieje tu z siłą 2-4 Bft (4-16 węzłów) w godzinach porannych oraz 3-5 Bft (7-21 węzłów) po południu.

KOHILARI KITE CENTER

http://www.kefaloskite.com/

Kohilari to piaszczysta plaża odcięta od innych plaż w Kefalos. Jest to jedno z najpopularniejszych miejsc dla każdego, kto przylatuje tutaj z własnym sprzętem. Występują tu spore fale wywołane silnym wiatrem. Najlepsze miesiące na wizytę w Kohilari to czerwiec lipiec i sierpień. W maju i wrześniu najlepiej wybrać się tu "na prognozę". W lipcu i sierpniu niemal pewne jest, iż będzie tu wiać z prędkością 15 - 25 węzłów od około godziny 12:00 aż do 20:00 (wiatr "wyłącza się" dokładnie o zachodzie słońca). W sezonie statystyki tutaj wynoszą 80-90%. W godzinach porannych popływać tu można na latawcach 14 m, a po godzinie 14:00 zaczyna się pompowanie 10-metrowych latawców i pływanie do upadku sił.

KITE / WIND ONLINE SHOP

 

 

Gorąco polecamy zakupy w naszym sklepie wind/kite !

 

 

 

UWAGA !!! Nie jest możliwym określenie dokładnego kosztu wyjazdu, gdyż jest on uzależniony od licznych czynników. Poniżej znajdą Państwo przykładowe ceny pakietów wycieczek do hoteli znajdujących się w niedalekiej odległości od bazy. Należy pamiętać, że ceny wyjazdów zmieniają się z dnia na dzień (ma to związek z akcjami promocyjnymi touroperatorów).  

Poniższe ceny są cenami obowiązującymi jedynie w chwili przygotowywania poniższej oferty w dniu 30.09.2019 i mają charakter czysto informacyjny.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę wyjazdu.

 

Na całkowity koszt wyjazdu na Kos składają się:

 • WYCIECZKA - od 2000-2500 zł/os w opcji all inclusive
 • SPRZĘT - w zależności od bazy - już od około 260 euro/tydzień
 • PODSTAWOWE UBEZPIECZENIE SPORTOWE – od 46 zł / osobę na tydzień

RAZEM: jest szansa by z wypożyczeniem sprzętu i szkoleniem zamknąć się w 3500-4000 zł/tydzień.

 

WYJAZD KITESURFING-  KOS - PSALIDI - KOS - PSALIDI

Surfski nie przewiduje szkoleń kitesurfingowych z polskim instruktorem. Kitesurfing na Kos Psalidi będzie możliwy wyłącznie na własną rękę - dla osób już pływających (samodzielnych kitesurferów) lub z opcją szkolenia w j.angielskim w którejś z lokalnych baz (np. w Big Blue Kite Center). Dostępne w sezonie 2020 terminy znajdziesz na naszej stronie.

 

WYJAZD KITESURFING-  KOS - PSALIDI - PRZELOTY I POBYT

POWYŻSZE CENY DOTYCZĄ WYJAZDÓW NA TYDZIEŃ. BYŁY ONE WAŻNE W DNIU PRZYGOTOWYWANIA TEJŻE OFERTY, tj. 30.09.2019. 

 

POZOSTAŁE SPOTY KITESURFINGOWE - HOTELE 

Ceny na zapytanie - na mapce powyżej zostały wskazane najtańsze w sprzedawanej przez Surfski ofercie hotele, które jednocześnie znajdują się blisko baz kitesurfingowych. 

LAMBI:

 • Aeolos beach Hotel
 • Atlantis
 • Blue Lagoon City
 • Blue Lagoon Garden Satellite
 • Blue Lagoon Resort
 • Boheme
 • Diamond Delouxe
 • Gaia Garden
 • Lambi Palace
 • Laura
 • Suneoclub Atalntica Thallassa

MASTICHARI:

 • Horizon Beach
 • Neptune
 • Princess Of Kos
 • Ammos
 • Euro Village Achilleas
 • Gaia Royal
 • Kouros Palace

MARMARI:

 • Caravia Beach & Bungalows
 • Nina Beach
 • Roselands
 • Summer Village
 • Thalasea Beach Resort
 • Pyli Bay
 • Aslanis Village

KOHILARI:

 • Eleni
 • Ikos Aria

 

Poniżej charakterystyka hoteli, w których można spędzić urlop decydując się na zakup pakietu lot + zakwaterowanie w Psalidi.

 

Natura Park Village ****

  

   

Opis:

Położony w pierwszej linii brzegowej, przy dobrze zagospodarowanej plaży, gwarantuje fantastyczne widoki na Morze Egejskie, w tle którego rozpościerają się piękne, górzyste krajobrazy. Na Gości czeka kilka basenów, centrum spa i kort tenisowy, a dzieciaki będą mogły poszaleć w brodzikach i pobawić się w miniklubie. Dla całej rodziny przygotowano również animacje. Hotel ceniony jest za miłą i pomocną obsługę, która dba tutaj o każdy szczegół. Warto wybrać się do zabytkowego miasta Kos, będącego kulturalnym i rozrywkowym centrum wyspy.

Położenie:

ok. 3 km od centrum PSALIDI, przy drodze lokalnej, ok. 7 km od miasta Kos; ok. 45 km od lotniska w Kos; przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu (ok. 4 EUR/Kos).

Plaża:

Psalidi, publiczna, piaszczysto-kamienista, łagodne zejście do morza, zalecane obuwie ochronne, bezpośrednio przy hotelu, przejście przez teren hotelu, bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki za kaucją (ok. 10 EUR).

Hotel:

pieciogwiazdkowy, elegancki, stylowy, zbudowany w 2009 r., odnowiony w 2015, 171 pokoi, 23 bungalowy, 1 piętro, 1 winda, lobby, całodobowa recepcja; restauracja główna Ambrosia - dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa i włoska, dania wegetariańskie, Thalassa - á la carte przy plaży, kuchnia grecka, w restauracjach dostępne foteliki dla dzieci, 3 bary: Kalisto - bar główny w lobby, Theatraki - snack bar przy basenie, Oasis - bar przy basenie; minimarket, centrum konferencyjne dla 200 osób, taras z widokiem na ogród i basen, ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy; udogodnienia dla niepełnosprawnych; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

Pokój:

 

Standardowy:

2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 26-28 m2, zadbany, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, lodówka, zestaw do kawy/herbaty, sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka), widok na ogród lub basen;

Rodzinny:

2-os. (możliwość 2 dostawek dla dzieci), ok. 32 m2, wyposażenie jak w pokoju standardowym; widok na basen; pokój rodzinny na zamówienie, za dopłatą.

Sport i rozrywka:

basen główny, słodka woda, ok. 830 m2, gł. 0,9-1,7 m, hydromasaż, basen relaksacyjny, słodka woda, ok. 350 m2, gł. 0,9-1,7 m, brodzik, ok. 72 m2, gł. 0,4 m, brodzik, słodka woda, ok. 28 m2, gł. 0,4 m, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki i materace, ręczniki za kaucją (ok. 10 EUR); kort tenisowy z wypożyczalnią sprzętu (płatna: ok. 10 EUR/godz.), siatkówka plażowa, boccia, sala fitness; plac zabaw dla dzieci, miniklub (od 7 lat), animacje dla dorosłych i dzieci, amfiteatr; za opłatą: centrum spa: basen kryty, słodka woda, ok. 400 m2, gł. 0,9-1,5 m (basen tylko dla klientów SPA), hydromasaż, zabiegi na twarz i ciało.

Udogodnienia dla niepełnosprawnych:

• osoba poruszająca się na wózku samodzielnie może poruszać się z pokoju do: recepcji, restauracji, baru, basenu, ogrodu• podjazdy dla wózków inwalidzkich: główne wejście do hotelu, winda• wysokość włączników światła i gniazdek dostosowana dla osób na wózku lub osób niskiego wzrostuPokój: • 3 pokoje, na parterze (na zapytanie)Łazienka:• prysznic z poręczami• poręcze przy toalecie• taśmy antypoślizgowe na podłodze• krzesło prysznicowe

All inclusive

śniadanie (7.00-10.00), obiad (12.30-14.00), kolacja (19.30-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej; późne śniadanie (10.00-11.00), podwieczorek (17.00-18.00), przekąski (12.00-17.00) w wyznaczonych barach; napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe (piwo i wino) w wyznaczonych barach (9.00-23.30); wymagane noszenie opasek all inclusive.

Gratis:

serwis plażowy Wi-Fi

 

Hotel Kipriotis Village Resort ****

  

  

Warto podkreślić

- Przyjazny rodzinom z dziećmi- Urozmaicona oferta kulinarna- Bogaty program animacyjny- Zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych- Blisko do miasta Kos (stolicy wyspy)- Kategoria lokalna 4*

Atuty oferty

Malowniczo usytuowany hotel w stylu typowej greckiej wioski, z fantastycznym widokiem na wybrzeże. Atutem obiektu jest rozbudowany kompleks basenów oraz bogate zaplecze sportowe.

Położenie

• przy plaży

• przystanek autobusowy przy hotelu

• bary, sklepy ok. 200 m

• miasto Kos ok. 3 km

• lotnisko ok. 25 km

Plaża

• oddzielona od hotelu lokalną drogą

• żwirkowo-kamienista

• strome zejście do morza

• leżaki i parasole (ok. 6 EUR/zestaw)

• bar przy plaży

Hotel

• styl wioski wakacyjnej

• budynek główny i ok. 45 dwupiętrowych budynków

• restauracja główna, 4 restauracje tematyczne (2 otwarte od 15.06 do 15.09)

• bar w lobby, przy plaży i 3 bary przy basenie

• Wi-Fi na terenie całego obiektu (bezpłatne)

• ręczniki plażowe (kaucja)

• amfiteatr, minimarket, sala konferencyjna

• parking, pralnia

• wypożyczalnia samochodów, rowerów

• Hotel posiada usprawnienia dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

• 709 pokoi, kategoria lokalna 4*

Pokoje

Standard

• 2-3 os. (ok. 23 m2), • dostawka dla 3. osoby (wliczając dzieci do 2 lat), • klimatyzacja centralna (bezpłatna 15.06-15.09), • TV, sejf (bezpłatny), • Wi-Fi (bezpłatne), minilodówka, • zestaw do kawy/herbaty, czajnik, • łazienka z wanną, suszarka,• balkon lub taras, • brak możliwości dodania łóżeczka dla niemowląt

Junior Suite

• 2-4 os. (ok. 41 m2), • dostawka dla 3. i 4. os. (wliczając dzieci do 2 lat, druga dostawka wyłącznie dla dziecka 0-15 lat), • wyposażony jak pokój standard, 

Maisonette

• dla 2-4 os. (ok. 31 m2), • dostawka dla 3. i 4. os., • pokój dzienny z dwoma miejscami do spania i dwa pojedyncze łóżka na antresoli, • brak możliwości dodania łóżeczka dla niemowląt, • wyposażony jak pokój standard

Rodzinny

• dla 2-4 os. (ok. 47 m2), • dostawka dla 3. i 4. os., • sypialnia i oddzielony pokój dzienny z miejscami do spania lub dwie osobne sypialnie wyposażone jak pokój standard

Wyżywienie

• All Inclusive Plus, • do kolacji obowiązuje strój formalny

All Inclusive Plus:

• śniadanie, lunch i kolacja – bufet, • przekąski, pizza, makarony, grill, burgery, kebaby, kawa, ciastko (w wyznaczonych godzinach i barach), • wieczory tematyczne - grill przy basenie lub rodzinna kolacja barbeque, • nocna przekąska, • lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wyznaczonych barach (10.00–00.00)

Pełen relaks

Bezpłatnie

• 2 baseny ze słodką wodą, • leżaki i parasole przy basenach, • koszykówka, siatkówka plażowa, • piłka nożna, aerobik, boccia, • 4 korty tenisowe, sprzęt do tenisa (kaucja), • tenis stołowy (kaucja), minigolf, • zjeżdżalnie, • animacje hotelowe, 

Odpłatnie

• strefa SPA (masaże, zabiegi, sauna) w Kipriotis Hippocrates, • gry elektroniczne, bilard, • jazda konna, nurkowanie, rowery, • park wodny w Kipriotis Aqualand, • Kipriotis Fitness Center przy Kipriotis Panorama & Suites (zajęcia fitness, zumba, yoga, pilates i inne)

Dla dzieci

• łóżeczka dla niemowląt (na życzenie), • 2 baseny ze słodką wodą, • brodzik dla małych dzieci, • statek piracki, zjeżdżalnie, • 2 place zabaw, • menu dla dzieci, • krzesełka w restauracji, • Klub Delfinki (01.06-27.09), • Dzieci pobyt gratis - 1. i 2. dziecko do 15 lat

 

Hotel Mitsis Ramira Beach *****

  

  

Warto podkreślić

- Bufety 24 h, - Serwis kelnerski na plaży gratis , - Bardzo urozmaicona oferta kulinarna, - Kącik z tradycyjnym greckim śniadaniem, - Bogaty program animacyjny, - Zjeżdżalnie

Atuty oferty

Popularny obiekt sieci Mitsis Hotels, położony jest w spacerowej odległości od pełnego atrakcji turystycznych miasta Kos. Wyśmienita kuchnia, profesjonalna obsługa i bogaty program animacyjny to największe atuty hotelu.

Położenie

• przy plaży, • bary, puby, sklepy ok. 50 m, • przystanek autobusowy przy hotelu, • lotnisko ok. 27 km, • miasto Kos ok. 3 km

Plaża

• ok. 30 m od hotelu, • oddzielona lokalną drogą, • żwirkowo-kamienista, • strome wejście do wody, • ręczniki plażowe (bezpłatne), • leżaki i parasole (bezpłatne), • bar na plaży z obsługą kelnerską

Hotel

• budynek główny i 8 bocznych, • recepcja 24 h, 3 windy, • 3 restauracje - główna i 2 a la carte (kuchnia chińska i włoska), • 5 barów - w budynku głównym, przy basenie i na plaży, • Wi-Fi na terenie całego hotelu (bezpłatne), • kącik internetowy (płatny), • amfiteatr, sala TV, minimarket, • Hotel nie posiada usprawnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, • 338 pokoi, kategoria lokalna 5*

Pokoje

Standard

• 2-4 os. (ok. 32 m2), • dostawka dla 3. i 4. osoby (jako 4. osoba wyłącznie dziecko do 15. roku życia), • klimatyzacja indywidualna (bezpłatna), • Wi-Fi (bezpłatne), TV-SAT, • sejf (bezpłatne), • minibar uzupełniany co drugi dzień (bezpłatny), • zestaw do kawy/herbaty, • łazienka z wanną, suszarka, • balkon lub taras, • widok na morze za dopłatą, 

Rodzinny

• 2-4 os. (ok. 40 m2), • dostawka dla 3. i 4. osoby, • sypialnia i oddzielony drzwiami pokój dzienny z 2 miejscami do spania, • wyposażony jak pokój standard, • widok na morze za dopłatą, • pokój rodzinny z prywatnym basenem za dopłatą

Wyżywienie

• All Inclusive Plus

• do kolacji obowiązuje strój formalny

All Inclusive Plus:

• śniadanie, lunch i kolacja - bufet

• kącik z tradycyjnym greckim śniadaniem w restauracji głównej

• espresso, cappuccino serwowane do śniadania

• świeżo wyciskany sok pomarańczowy serwowany do śniadania

• przekąski, ciastka, lody, owoce, burgery, skrzydełka (w wyznaczonych godzinach i barach)

• lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wyznaczonych barach (10.00–02.00)

• raz na pobyt kolacja w jednej z restauracji a la carte (wymagana rezerwacja)
• wieczory tematyczne z przysmakami z całego świata (4 razy na tydzień)

• obsługa kelnerska na plaży i przy basenach

• bufety 24 h

Pełen relaks

Bezpłatnie

• 2 baseny z wodą morską, 1 basen z wodą słodką, jacuzzi, • leżaki i parasole przy basenie, • kort tenisowy ze sprzętem, • miniboisko do piłki nożnej, koszykówka, bilard, • rzutki, tenis stołowy, łucznictwo, • aerobik, siatkówka plażowa, • hotelowy program animacyjny, • kajaki, rowery wodne, lekcje wędkarstwa, • trekking, rajdy rowerowe, • możliwość korzystania z infrastruktury hotelu Mitsis Norida Beach w Kardamenie

Odpłatnie

• sporty wodne na plaży, nurkowanie, • jazda konna, • paintball

Dla dzieci

• program animacyjny dla dzieci

• minikluby (4-7 lat), (8-12 lat) oraz (13-16 lat)

• pokój gier

• plac zabaw

• basen z 2 minizjeżdżalniami dla dzieci 4-7 lat, 1 zjeżdżalnią dla dzieci 8-15 lat

• menu dla dzieci

• krzesełka w restauracji

• dodatkowe udogodnienia dla niemowląt

• opiekunka (odpłatnie)

• Dzieci pobyt gratis - 1. dziecko do 2 lat

• Dzieci pobyt zniżka - 1. i 2. dziecko od 2 do 15 lat

 

Kipriotis Aqualand ****

  

Warto podkreślić

- Park wodny- Różnorodna oferta kulinarna - Bezpłatny bus na plażę - Bogata strefa rozrywki dla dzieci- Jakość i serwis renomowanej sieci Kipriotis Hotels

Atuty oferty

Malowniczo usytuowany hotel na wzgórzu z fantastycznym widokiem na wybrzeże. Wspaniałe baseny i zjeżdżalnie zapewnią niezapomnianą przygodę maluchom i ich rodzicom. Dodatkową atrakcją jest bliska odległość od miasta Kos.

Położenie

• odległość od plaży ok. 800 m

• Kos ok. 3 km

• przystanek autobusowy ok. 200 m

• lotnisko ok. 25 km

Plaża

• ok. 800 m (Psalidi)

• długa, żwirkowo - kamienista

• na plażę kursuje bezpłatny bus hotelowy (co godzinę od 10.00 do 18.00)

• strome wejście do wody

• leżaki i parasole (ok. 6 EUR/zestaw/dzień)

Hotel

• hotel położony na wzniesieniu

• częściowo odnowiony w 2015 roku

• budynek główny i kilka 3-piętrowych budynków szeregowych

• restauracja główna

• 4 bary (główny, przy basenie, w parku wodnym, na plaży)

• Wi-Fi (bezpłatne)

• ręczniki plażowe (kaucja ok. 10 EUR)

• część udogodnień dostępna w sąsiednich obiektach sieci Kipriotis (odpłatnie)

• 203 pokoje

• kategoria lokalna 4*

• Hotel nie posiada usprawnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

Pokoje

Standard z widokiem na morze

• 2-3 os. (ok. 32 m2)

• dostawka dla 3. osoby

• klimatyzacja centralna (bezpłatna 15.06-15.09)

• Wi-Fi (bezpłatne), TV-SAT

• sejf (ok. 20 EUR/tydz.)

• czajnik, minilodówka

• łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka

 

 

Rodzinny z widokiem na morze

• 2-4 os. (ok. 45 m2)

• dostawka dla 3. i 4. osoby

• sypialnia i pokój dzienny

• klimatyzacja centralna (bezpłatna 15.06-15.09)

• wyposażony jak pokój standard

Wyżywienie

• All Inclusive

• do kolacji obowiązuje strój formalny

All Inclusive:

• wczesne śniadanie (rezerwacja), śniadanie, późne śniadanie, lunch i kolacja – bufet

• przekąski, lody, kawa, herbata, ciasta (w wyznaczonych godzinach i barach)

• nocna przekąska (w wyznaczonych godzinach)

• lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wyznaczonych barach (10.00 - 23.00)

Pełen relaks

Bezpłatnie

• aquapark

• 2 baseny ze słodką wodą

• leżaki i parasole przy basenie

• 2 korty tenisowe (depozyt)

• w Kipriotis Village miniboisko do piłki nożnej, siatkówka plażowa, boccia, minigolf (depozyt)

• siłownia w Kipriotis Fitness Center w hotelu Kipriotis Panorama

• animacje hotelowe

Odpłatnie

• Fish SPA

• Sporty wodne

• zajęcia w Kipriotis Fitness Center w hotelu Kipriotis Panorama

• centrum SPA w hotelach Kipriotis Panorama i Kipriotis Village

Dla dzieci

• łóżeczka dla niemowląt (na życzenie)

• 2 baseny ze słodką wodą

• minizjeżdżalnie w parku wodnym

• minikluby dla dzieci i nastolatków

• Klub Delfinki (15.06-13.09) - dotyczy sezonu 2019
• Klub Delfinki (13.06-11.09) - dotyczy sezonu 2020

• Dzieci pobyt gratis - 1. i 2 . dziecko do 15 lat

 

Kipriotis Hippocrates ****

  
Hotel tylko dla dorosłych, leżący we wschodniej części wyspy Kos, około 4km od miasta Kos. Jest on częścią kompleksu Kipriotis Resort, leży tuż obok hotelu Panorama oraz największego w kompleksie hotelu Kipriotis Village. Do lotniska w Kos ok. 30km.
Plaża:
W odległości około 200m od hotelu znajduje się prywatna kamienista plaża z łagodnym zejściem do wody. Ręczniki plażowe dostępne w recepcji (depozyt 10EUR). Leżaki i parasole na plaży dodatkowo płatne (około 10EUR/komplet/dzień).
Do dyspozycji gości:
Całodobowa recepcja z lobby, windy, restauracja główna Aphrodite, bar Apollo (również przy basenie), basen z tarasem słonecznym oraz leżakami i parasolami. Ponadto odpłatnie Aqualand water park, usługi pralni, minimarket, kantor wymiany walut, wynajem samochodów. Klub nocny Zona (wejście bezpłatne, drinki za dodatkową opłatą) czynny codziennie od 22:30.
Pokoje:
Hotel posiada 174 nowocześnie i komfortowo urządzone pokoje z tarasami oraz widokiem na ogród lub morze. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację (działa od 15 czerwca do 15 września), łazienkę z suszarką do włosów oraz TV-Sat. W pokojach znajduje się mini-lodówka oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Naszym Klientom oferujemy pokoje standardowe dwuosobowe (możliwa dostawka) o powierzchni 23mkw, z widokiem na ogród lub morze.
Wyżywienie:
W restauracji Aphrodite wczesne śniadania kontynentalne (06:30-07:30, wymagana rezerwacja), amerykański bufet śniadaniowy (07:30-10:30), późne śniadania kontynentalne (10:30-11:00), lunch (12:00-14:00), kolacja (18:30-21:00) w formie bufetu, przekąski dostępne w barze Apollo i w barze przy basenie (11:00-12:00, 14:00-15:30), lody (15:30-18:30), kawa i ciasto (16:30-18:30). W barze Apollo napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole. Podczas wszystkich wieczornych posiłków obowiązuje ubiór formalny (długie spodnie dla mężczyzn, zakryte obuwie).
Program sportowy i animacyjny:
2 baseny, 2 korty tenisowe (wymagana rezerwacja, sprzęt za depozytem), tenis stołowy, boccia, mini soccer (depozyt 5 EUR), siatkówka plażowa w Kipriotis Fitness Centre (08:00-13:00, 16:00-20:00). Na terenie hotelu organizowane są codzienne animacje dla dorosłych. Muzyka na żywo w barze Mix & Match. Aqualand Water Park - dwa dni na pobyt bezpłatne wejście.
Internet:
Bezpłatne Wi-Fi na terenie całego obiektu.
Atuty oferty:
Elegancki hotel o świetnej lokalizacji ze względu na bliskość stolicy wyspy - miasta Kos - oferującej wiele rozrywek. Rozbudowana infrastruktura rekreacyjna nie pozwoli się nudzić, a otaczające hotel piękne widoki na długo zapadną w pamięć.

 

Kipriotis Maris Suites ****

  

Luksusowy kompleks hotelowy należący do znanej sieci Kipriotis położony jest we wschodniej części wyspy Kos. W pobliżu znajdują się greckie tawerny, kawiarnie, bary oraz sklep. W niedalekiej odległości (ok. 4km) znajduje się miasto Kos do którego można dostać się autobusem. Przystanek znajduje się w najbliższym sąsiedztwie hotelu. Dystans od lotniska to około 25km.

Plaża:
Żwirowo-kamienista, prywatna plaża, z łagodnym zejściem do wody znajduje się około 150 metrów od hotelu. Leżaki i parasole bezpłatne dla gości. Zalecane obuwie ochronne do wody. Na pobliskich plażach znajduje się kilka ośrodków oferujących lekcje wind i kite surfingu.
Do dyspozycji gości:
Całodobowa recepcja z przestronnym lobby, basen dla dorosłych, brodzik dla dzieci, ręczniki basenowe (depozyt ok. 10EUR), centrum fitness (bezpłatne w godzinach 08:00 -13:00, 16:00 - 20:00), SPA (w hotelu Kipriotis Panorama, za dodatkową opłatą), minimarket, sala telewizyjna, sejf (dodatkowo płatny), klub nocny Zona Club (czynny codziennie od 22:30, wstęp bezpłatny, drinki za dodatkową opłatą). Dodatkowe usługi płatne: wypożyczalnia rowerów i samochodów, room service, pralnia, lekarz.
Pokoje:
Hotel oferuje 183 przestronne i komfortowo urządzone pokoje. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację sterowaną indywidualnie (bezpłatną od czerwca do końca września), łazienkę (wc, suszarka do włosów, wanna lub prysznic), telewizor, telefon, sejf (dodatkowo płatny), zestaw kawowy, Wi-Fi (za dodatkową opłatą). Pokoje annex: skromniej wyposażone, zlokalizowane w bocznym budynku (około 150 m od głównego kompleksu), pokoje superior: około 35m2, dwa łóżka pojedyncze, sofa, taras lub balkon. Pokoje junior suite: około 55m2, dwa pojedyncze łózka lub łóżko podwójne typu king-size, wydzielona strefa dzienna z sofą i fotelem.
Wyżywienie:
Ultra all inclusive: w restauracji Amvorsia wczesne śniadania kontynentalne (06:30-07:30, wymagana wcześniejsza rezerwacja), śniadanie (07:30 -10:30), późne śniadania kontynentalne (10:30-11:00), napoje (kawa, herbata, mleko, sok, czekolada), lunch w formie bufetu (12-30-14:30), kolacja w formie bufetu (18:30-21:00) , nocne przekąski (23:00-24:00), w barze Nectar i barze przy basenie: przekąski (11:00-12:30 oraz 14:30-15:30), lody (11:30-17:30), podwieczorek (16:30-18:30). UWAGA: podczas wszystkich wieczornych posiłków obowiązuje ubiór formalny (długie spodnie u panów, klapki nie będą akceptowane) Bar przy plaży (10:00-18:00) serwujący drinki bezalkoholowe, Nectar Bar (10:00-23:00) - lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe, kawa, herbata, woda.
Program sportowy i animacyjny:
Dwa korty tenisowe oraz tenis stołowy, boccia, bilard, mini-soccer i siatkówka plażowa (depozyt za sprzęt ok. 5 EUR), centrum fitness, automaty do gier, animacje wieczorne 3 razy w tygodniu, grecki wieczór raz w tygodniu, świetlica dla dzieci (za dodatkową opłatą), jazda konna (za dodatkową opłatą), Aqualand Water Park - dwa dni na pobyt bezpłatne wejście. W hotelu Kipriotis Panorama do dyspozycji gości jest nasz własny Figloklub oferujący animacje, gry i zabawy dla dzieci w języku polskim.

Internet: 

Bezpłatne Wi-Fi w lobby, w pokojach za dodatkową opłatą.

 

Kipriotis Panorama & Suites *****

  

Luksusowy kompleks hotelowy położony w spokojnej okolicy na wzgórzu zaledwie 3 km od miasta Kos. Odległość od lotniska to ok. 25 km. Przy hotelu mieści się przystanek autobusowy. 
Plaża:
Kamienisto-żwirowa, prywatnaplaża oddalona o ok. 200 m od hotelu. Zalecane obuwie ochronne do wody. Leżaki i parasole - bezpłatne.
Do dyspozycji gości:
Całodobowa recepcja, lobby, restauracja główna, restauracje tematyczne, bar, bar przy basenie, bar na plaży (przekąski -kanapki i napoje bezalkoholowe), sky bar (płatny dodatkowo), 2 baseny zewnętrzne, 1 basen kryty - tylko dla dorosłych , brodzik dla dzieci, jacuzzi, sala telewizyjna, przechowalnia bagażu, taras słoneczny, parking, mini market, centrum SPA (dodatkowo płatne). 2 razy w ciągu pobytu Klienci mogą skorzystać bezpłatnie z parku wodnego (vouchery do pobrania w recepcji), zlokalizowanego w siostrzanym hotelu Kipriotis Aqualand. Leżaki i parasole przy basenie - bezpłatne, łóżka przy basenie płatne dodatkowo.
Wyżywienie:
Ultra All inclusive: wczesne śniadania kontynentalne (6:30-7:30), śniadania (7:30-10:30), późne śniadania (10:30-11:30), obiady (12:30-14:30) i kolacje (18:30-21:30) w formie bufetu w restauracji głównej, przekąski (11:30-12:30), lody (10:00-18:00), późne przekąski (23:00-24:00). Ponadto możliwość zjedzenia lunchu lub kolacji (3 razy lunch i 3 razy kolacja w ciągu tygodnia) w restauracjach tematycznych: śródziemnomorska, włoska, rybna (wymagana wcześniejsza rezerwacja). Napoje bezalkoholowe oraz lokalne napoje alkoholowe serwowane w barze (10:00-24:00).
Program sportowy i animacyjny:
Hotel prowadzi lekki program animacyjny 6 razy w tygodniu z wieczorną muzyką na żywo kilka razy w tygodniu. Bezpłatne: mini boisko do piłki nożnej i siatkówki (depozyt 5 EUR), siłownia. Dla dzieci: plac zabaw, Aqualand Water Park - dwa dni na pobyt bezpłatne wejście. Płatne dodatkowo: 2 korty tenisowe, wypożyczalnia rowerów, sporty wodne, nurkowanie, pokój gier. Ponadto do dyspozycji Klientów jest nasz własny Figloklub oferujący animacje, gry i zabawy dla dzieci w języku polskim!
Internet:
W częściach ogólnodostępnych oraz w pokojach Wi-Fi jest bezpłatnie.

 

Palm Beach ***

  

Warto podkreślić - HOTEL WYŁĄCZNIE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 LAT- Odnowione pokoje, restauracja, basen i taras słoneczny - Rozrywkowe wieczory tematyczne - Blisko ścisłego centrum miasta Kos- Idealny dla par i singli
Atuty oferty Kameralny obiekt położony w pobliżu plaży, w otoczeniu ogrodu. Stąd tylko krok do barów i tawern oraz zabytków w centrum miasta Kos. Goście docenią jakość i serwis w atrakcyjnej cenie. Idealne miejsce dla miłośników sportów i rozrywki.
Położenie

• przy morzu

• najbliższy sklep ok. 300 m

• przystanek autobusowy ok. 150 m

• miasto Kos ok. 1,3 km

• lotnisko ok. 25 km

Plaża

• ok. 100 m od hotelu

• piaszczysto–kamienista

• oddzielona ulicą

• łagodne wejście do wody

• leżaki i parasole (płatne)

Hotel

• całkowicie odnowiony w 2016r.

• budynek główny i 4 boczne

• recepcja 24 h

• restauracja, bar

• tawerna a la carte (płatna)

• Wi-Fi w lobby (ok. 0,5 EUR/1 godz.)

• sejf (ok. 15 EUR/tydz.)

• 100 pokoi

• kategoria lokalna 3*

• Hotel nie posiada usprawnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

Pokoje

Standard
• 2-os. (ok. 18 m2)

• klimatyzacja indywidualna (bezpłatna 15.06-15.09)

• TV-SAT

• minilodówka

• łazienka - wanna/prysznic, suszarka

• balkon lub taras

• Wi-Fi (płatne ok. 3 EUR/5 godz.)

• boczny widok na morze

Wyżywienie

• śniadania i obiadokolacje – bufet

Pełen relaks

Bezpłatnie

• zmodernizowany basen ze słodką wodą

• leżaki i parasole przy basenie

• przy basenie nowa strefa chillout ze stolikami i miejscami do siedzenia

• okazjonalne wieczory tematyczne

 

Kosta Palace ****

  

Obiekt Kosta Palace położony jest w centrum miasta Kos. Oferuje on taras na dachu, basen oraz jasne pokoje ze wspaniałym widokiem na Morze Egejskie i średniowieczny zamek. W całym budynku można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Wszystkie pokoje mają sięgające od podłogi do sufitu okna i wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz lodówkę. Do dyspozycji Gości jest również suszarka do włosów i bezpłatny zestaw kosmetyków. Niektóre pokoje obejmują aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową. Obiekt Kosta Palace dysponuje przestronnym holem z telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. W czynnej przez całą dobę recepcji można wypożyczyć samochód. Obiekt znajduje się w odległości krótkiego spaceru od plaż, tawern i restauracji. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

Okolica
 • taras słoneczny
 • ogród
Zwierzęta
 • Zwierzęta nie są akceptowane.

Rekreacja
 • wypożyczalnia rowerów (dodatkowa opłata)
 • tenis stołowy
 • bilard Dodatkowa opłata
Posiłki i napoje
 • bar przekąskowy
 • bar
Internet
 • Wi-Fi jest dostępne w całym obiekcie i jest bezpłatne.

Parking
 • Parking nie jest dostępny.

Basen i odnowa biologiczna
 • basen
 • leżaki lub krzesełka plażowe
 • basen z widokiem
 • basen na dachu
 • odkryty basen (czynny w sezonie)
 • odkryty basen
Usługi
 • wspólny salon / sala TV
 • przechowalnia bagażu
 • wypożyczalnia samochodów
 • całodobowa recepcja
Ogólne
 • część przeznaczona dla palących
 • klimatyzacja
 • ogrzewanie
 • sejf
 • winda
 • pokoje rodzinne

 

Kos Aktis Art ****

  

Kos Aktis Art Hotel to luksusowy hotel designerski usytuowany przy plaży w centrum miasta Kos. Został on urządzony w stylu minimalistycznym. Obiekt oferuje pokoje ze specjalnie zaprojektowanym balkonem z widokiem na Morze Egejskie oraz obfite greckie śniadanie, wyróżnione odpowiednim certyfikatem. Przeszklony balkon umożliwia podziwianie widoku na turkusowe morze bez potrzeby wychodzenia z łóżka. Szklany panel oddzielający łazienkę od sypialni daje poczucie przestrzeni w pokoju. Wszystkie pokoje w hotelu Kos Aktis Art są klimatyzowane i wyposażone w minibar, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz bezpłatne WiFi. Goście mogą rozpocząć dzień od greckiego śniadania, które obejmuje sery, miód tymiankowy, rozmaite słodkości i lokalne desery, a także omlety i słone tarty. Restauracja H2O z barem zaprasza na dania kuchni śródziemnomorskie

Polecamy

Centrum rezerwacji

wyszukiwarka

producenci

wyświetl produkty
wybranego producenta

Wybierz producenta<

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

i weź udział w niepowtarzalnej podróży
po świecie windsurfingu!
Dostaniesz nie tylko ekskluzywną wiedzę i inspirujące filmy,
ale także dostęp do wyjątkowych ofert i wyjazdów szkoleniowych.
Nie zwlekaj - kliknij i dołącz do naszej społeczności pasjonatów!

Trwa zapis na newsletter


Copyright 2014 - 2024

© Surfski Kursy Windsurfingowe Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Powered by