Wyjazdy kitesurfingowe – o wiele więcej niż igraszki z wiatrem
 • Szkolenia WIND Vassiliki

  Zapytaj o ofertę
  17-09-2021
  Obozy windsurfingowe 2021 LEFKADA VASSILIKI we Wrześniu nr 3
 • Soma Bay jesień 2021

  Zapytaj o ofertę
  14-10-2021
  Soma Bay - jesień 2021 - windsurfing
 • Wrzesień 2021 w Soma Bay

  Zapytaj o ofertę
  23-09-2021
  Szkoła windsurfingu w Egipcie - SOMA BAY - Wrzesień 2021
 • Windsurfing Vassiliki2021

  Zapytaj o ofertę
  24-09-2021
  Windsurfing w Grecji na LEFKADZIE w VASSILIKI Wrzesień 2021 nr 4
 • Październik w SOMA BAY

  Zapytaj o ofertę
  30-09-2021
  Windsurfingowy wyjazd szkoleniowy do SOMA BAY - Egipt - PAŹDZIERNIK 2021
 • Październik w Soma Bay

  Zapytaj o ofertę
  21-10-2021
  WINDSURFING - PAŹDZIERNIK W SOMA BAY
 • Egipt PAŹDZIERNIK 2021

  Zapytaj o ofertę
  07-10-2021
  SZKOŁA WINDSURFINGU W EGIPCIE - SOMA BAY PAŹDZIERNIK 2021
Powrót

Newsy

Wyjazdy kitesurfingowe o wiele więcej niż igraszki z wiatrem

17-03-2017
Wyjazdy kitesurfingowe – o wiele więcej niż igraszki z wiatrem

Wyjazdy kitesurfingowe – o wiele więcej niż igraszki z wiatrem

Jesteś osobą poszukującą pozytywnych wibracji, świetnych spotów kitesurfingowych oraz mocnych wrażeń? Chcesz nauczyć się kitesurfingu i spędzić niezapomniane wakacje? Zastanawiasz się ile czasu będzie musiało upłynąć, zanim zaczną uważać Cię za doświadczonego kitesurfera? Dobrze trafiłeś. Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania znajdują się zaledwie kilka zdań niżej.

O kitesurfingu słów kilka

Kitesurfing to prężnie rozwijający się sport, który z roku na rok zyskuje coraz to nowszych jego entuzjastów. Nic więc dziwnego w tym, że zapotrzebowanie na instruktorów kitesurfingu wciąż wzrasta, a biura podróży prześcigają się w ofertach wyjazdów. Spoty kitesurfingowe wyrastają na plażach całego świata jak przysłowiowe grzyby po deszczu i praktycznie każdy z nas miał okazję choć raz w życiu widzieć kiterów w akcji. Widok człowieka ciągniętego przez kolorowy latawiec jest niesamowity, podobnie, jak triki wykonywane przez zaawansowanych kajterów.

Ryzyko = adrenalina = emocje

Nauka kitesurfingu na własną rękę nie do końca może przynieść oczekiwane rezultaty, niewykluczone również, że próby takie mogą mieć tragiczne w skutkach konsekwencje. Kitesurfing zalicza się do kategorii sportów ekstremalnych, dlatego też przynajmniej pierwsze godziny z latawcem i deską należy spędzić pod opieką wykwalifikowanego instruktora. Z myślą o wszystkich tych, którzy chcą poznać podstawy kitesurfingu, organizowane są szkolenia kitesurfingowe, na których czy to podczas zajęć indywidualnych, czy też grupowych mogą oni spróbować swoich sił w tym pasjonującym sporcie. Czy jesteś gotów na to, by poczuć ciarki na plecach, przyjemne mrowienie w dłoniach i charakterystyczne ściskanie w żołądku?

Wspaniała atmosfera +  świetni ludzie = najlepsze wakacje EVER!

Kursy kitesurfingu to obiektywnie rzecz biorąc jeden z najlepszych sposobów, aby nauka przebiegła możliwie szybko i w prawidłowy sposób. Biorąc przykład i ucząc się od najlepszych, już na wstępie masz szansę na wyrobienie sobie prawidłowych nawyków niezbędnych do wyćwiczenia nienagannej techniki pływania na kajcie. Dzięki temu kitesurfing z dnia na dzień przestaje być „czarną magią”, a pływający wszędzie dookoła bardziej i mniej doświadczeni kiteboarderzy sprawiają, że czujesz się częścią tej Wspólnoty.  Pod koniec dnia przy butelce zmrożonego co – tam – kto - pije obgadacie zmierzający ku końcowi dzień i zaplanujecie następny. Czy można wyobrazić sobie lepszy scenariusz na urlop idealny? No, jakieś sugestie?

Może tu, może tam, ale gdzie konkretnie?

W sieci aż roi się od ofert wyjazdów szkoleniowych różnych organizatorów. Niezwykle kuszące mogą wydawać się egzotyczne kierunki, gdzie dobra pogoda jest murowana, a opalający się na ciepłym piasku przedstawiciele płci przeciwnej wydają się być o wiele gorętsi od temperatury otoczenia. Ale czy nauka czegokolwiek od instruktora, który po polsku nie mówi ni w ząb to naprawdę to samo, co zajęcia prowadzone przez rodzimych instruktorów? Wszystkim tym, którzy cenią sobie możliwość nauki od „swoich” opis polskiej szkoły kitesurfingu w Lo Stagnone może dać odpowiedź na nurtujące ich pytanie „gdzie na kursy kitesurfingowe”. Śródziemnomorski klimat, gwarantowana pogoda, świetni, mówiący płynną polszczyzną instruktorzy i niezapomniana przygoda znajdują się zaledwie o jeden klik od Ciebie.

Polecamy

Centrum rezerwacji

 • 509 103 273
  (opłata wg stawki operatora)

wyszukiwarka

producenci

wyświetl produkty
wybranego producenta

Wybierz producenta<

Schowek ofert Schowek produktów
Copyright 2014 - 2019

© Surfski Kursy Windsurfingowe Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Wykonanie