Podsumowanie sezonu wyjazdów windsurfingowych i kitesurfingowych w 2015 roku
 • Soma Bay - LISTOPAD 2024

  Zapytaj o ofertę
  28-11-2024
  WINDSURFING W EGIPT SOMA BAY - LISTOPAD 2024 NR 3​ - HOTELE
 • GRUDZIEŃ 2024 w Egipcie

  Zapytaj o ofertę
  05-12-2024
  SZKOŁA WINDSURFINGU W EGIPCIE - SOMA BAY - GRUDZIEŃ 2024
 • Windsurfing w Egipcie

  Zapytaj o ofertę
  17-10-2024
  SOMA BAY - JESIEŃ 2024 - PAŹDZIERNIK NR 3 - WINDSURFING
 • Wrzesień w SOMA BAY

  Zapytaj o ofertę
  29-08-2024
  Windsurfingowy wyjazd szkoleniowy do SOMA BAY - Egipt - WRZESIEŃ 2024 nr 1
 • SOMA BAY 2024

  Zapytaj o ofertę
  03-10-2024
  Windsurfing w Egipcie - SOMA BAY - Polska Szkoła PAŹDZIERNIK 2024 NR 1
 • Power Jibe Week '24

  Zapytaj o ofertę
  19-07-2024
  Power Jibe Week - VASSILIKI LEFKADA 2024
 • BONAIRE (KARAIBY) - egzotyczny wyjazd Surfski z okazji 10-lecia firmy kwiecień 2024

  Zapytaj o ofertę
  07-04-2024
  BONAIRE (KARAIBY) - największy egzotyczny wyjazd Surfski z okazji 10-lecia firmy kwiecień 2024
 • DAHAB Maj 2024

  Zapytaj o ofertę
  30-04-2024
  DAHAB Majówka nr 2 2024 - wyjazd szkoleniowy WINDSURFING
 • Jesień 2024 SOMA BAY

  Zapytaj o ofertę
  10-10-2024
  SZKOŁA WINDSURFINGU W EGIPCIE - SOMA BAY - PAŹDZIERNIK 2024 NR 2
 • WIELKANOC 2024 EGIPT

  Zapytaj o ofertę
  28-03-2024
  Soma Bay WIELKANOC 2024 wyjazd z polskim instruktorem
 • SOMA BAY Egipt 2024

  Zapytaj o ofertę
  21-03-2024
  Windsurfing w Egipcie SOMA BAY Marzec 2024
 • Grupowy wyjazd WIND 2024

  Zapytaj o ofertę
  14-06-2024
  Kurs windsurfingu w VASSILIKI LEFKADA Czerwiec 2024 nr 1
 • Wyjazd WIND Soma Bay 2024

  Zapytaj o ofertę
  26-09-2024
  Wyjazd WIND do SOMA BAY - WRZESIEŃ 2024 NR 2
 • Ladies on WS Board

  Zapytaj o ofertę
  23-08-2024
  All together on windsurf board - VASSILIKI na LEFKADZIE 2024 Sierpień nr 4
 • Windsurfing w SOMA BAY

  Zapytaj o ofertę
  18-04-2024
  Polska Szkoła windsurfingu SOMA BAY Egipt - KWIECIEŃ 2024
 • Kurs WINDSURFING Grecja

  Zapytaj o ofertę
  12-07-2024
  Windsurfing wyjazd zagraniczny LEFKADA VASSILIKI Lipiec 2024 nr 2
 • Soma Bay-LUTY/MARZEC 2024

  Zapytaj o ofertę
  29-02-2024
  SOMA BAY - LUTY/MARZEC 2024 - NAUKA WINDSURFINGU
 • WINDSURFING LEFKADA

  Zapytaj o ofertę
  21-06-2024
  Nauka windsurfingu w Grecji VASSILIKI na Lefkadzie Czerwiec 2024 nr 2
 • WIND w Soma Bay 2024

  Zapytaj o ofertę
  31-10-2024
  WINDSURFING W EGIPT SOMA BAY - LISTOPAD 2024
 • MAURITIUS

  Zapytaj o ofertę
  13-09-2024
  MAURITIUS - LE MORNE - WYJAZD Z OKAZJI 10 LECIA SURFSKI - WRZESIEŃ 2024
 • MAJÓWKA w Soma Bay

  Zapytaj o ofertę
  25-04-2024
  POLSKA SZKOŁA WINDSURFINGU SOMA BAY EGIPT MAJÓWKA 2024 nr 1
Powrót

Newsy

Podsumowanie sezonu wyjazdów windsurfingowych i kitesurfingowych w 2015 roku

13-02-2016
Podsumowanie sezonu wyjazdów windsurfingowych i kitesurfingowych w 2015 roku

Lato już dawno za nami, zima za chwilę da nam w kość, ale my wciąż myślimy o tym, by znów znaleźć się na wodzie. Dlatego Biuro Podróży dla Aktywnych - Surfski działa na pełnych obrotach przez cały rok. Już teraz pracujemy nad tym, by nadchodzący sezon 2016 obfitował w jeszcze więcej atrakcyjnych imprez wyjazdowych, na których będziecie mogli nauczyć się, jak pływać na desce z żaglem, śmigać z latawcem – lub pod okiem profesjonalnych instruktorów szlifować swoje umiejętności.

 

W mijającym roku byliśmy w kilku niesamowitych miejscach. Udało nam się zorganizować niemal dwadzieścia fantastycznych wyjazdów. Jesteśmy dumni z postępów naszych Kursantów, wdzięczni za ich niezwykle pozytywne opinie na temat naszego biura, oraz oczywiście bogatsi o nowe doświadczenia. Na pewno wykorzystamy je, organizując kolejne imprezy.

 

Co zatem przygotowaliśmy dla Was na sezon 2016?

Jeśli chodzi o kursy wind/kitesurfingowe, stawiamy nie tylko na sprawdzone lokalizacje, które wybieraliśmy najczęściej w bieżącym roku, ale też rozszerzamy ofertę o nowe interesujące miejsca.

Zaplanowaliśmy mnóstwo kursów na najsłynniejszych spotach świata.

W 2016 roku kilkukrotnie wybierzemy się na kultową Fuerteventurę, a konkretnie do Sotavento – gdzie oferujemy zarówno kursy wind jak i kitesurfingowe.

Sotavento

W czerwcu planujemy też windsurfingowy wyjazd na Lanzarote.

W 2015 roku dwukrotnie byliśmy na wyspie Limnos, na fantastycznym spocie Keros, który niezwykle spodobał się zarówno naszym Kursantom jak i nam samym. Postanowiliśmy zatem w nadchodzącym roku powrócić na ten spot kilkukrotnie w sezonie letnim – odbędą się tam zarówno kursy kite jak i windsurfingu.

Nasza grecka część oferty to także wyjazd na znany Wam już, bardzo dobry spot Prasonisi na Rodos (także wind/kite).

Kontynuujemy także kursy windsurfingowe w Turcji, na świetnym spocie w Bodrum oraz gorącym Alacati.

Spot w Keros

Bodrum

 

 
 

 

 

W ofercie pozostaje także Egipt. Rok 2016 otwieramy wyjazdem sylwestrowo-noworocznym do wielokrotnie odwiedzonego, ulubionego przez nas i Kursantów spotu w Soma Bay w Egipcie (kitesurfing/windsurfing), do którego chcemy powrócić jeszcze kilkukrotnie w ciągu nadchodzącego sezonu.

Soma Bay

 

 
 

 

 

Planujemy wrócić także do maleńkiej Hamaty – na kurs kitesurfingowy – oraz do polskiej bazy w kurorcie El Gouna, gdzie również uczymy kitesurfingu.

Hamata

Jeśli chodzi o inne miejsca w Egipcie, przygotowaliśmy dla Was dwie nowości.

Pierwsza z nich to czerwcowe i październikowe cotygodniowe kitesurfingowe wyjazdy szkoleniowe do naszego nowo odkrytego "secret spotu" – Kite Villa, kolo Safagi, jednego z najlepszych kite'owych spotów w Egipcie. Villa oferuje dwanaście stylowych pokoi, wyżywienie HB, restaurację, bar oraz wi-fi. W cenie także rescue oraz przechowalnia sprzętu. I najważniejsze – piaszczysta plaża, z której możecie od razu startować, znajduje się 20 metrów od Villi! Wymarzone warunki do nauki – płaska i płytka (ale nigdy zbyt płytka!) woda, świetne statystyki wiatrowe przez cały rok, Do tego dorzucamy fenomenalną, chilloutową atmosferę, tworzoną przez polsko-włoską ekipę.

Druga impreza to fantastyczne Kite Safari po najlepszych egipskich spotach, rownież zaplanowana na październik. Będzie to wyprawa jachtem po Morzu Czerwonym do niedostępnych do tej pory spotów w okolicach El Gouny, Hurghady, Soma Bay i Safagi

Kite Villa

 

 
 

 

 

Jednak, jak wcześniej wspomniałem, nadchodzący rok nie upłynie tylko pod znakiem wcześniej odwiedzanych przez nas miejsc. Prócz wyżej zapowiadanych imprez w Egipcie, mamy dla Was także inne nowości

Pierwsza z nich to Maroko – spoty Essaouira, położona na niesamowicie wietrznej części marokańskiego wybrzeża, oraz Dakhla, na półwyspie Yala, gdzie można pływać zarówno na otwartym oceanie jak również w wodach zatoki. Różnorodne, uniwersalne warunki, mnóstwo miejsca dla każdego, doskonała baza noclegowo-sprzętowa – wszystko to pozwala nam przypuszczać, że klimatyczne Maroko okaże się być hitem przyszłego sezonu.

Kolejna - wyjazdy do Turcjikursy kitesurfingowe na nowo odkrytych przez nas spotach Ayvalik i Gokova.

Natomiast jeśli chodzi o Grecję, poszerzamy ofertę o fascynującą Lefkadę (windsurfingowy kurs w Vassiliki) a także windsurfingowy i kitesurfingowy kurs na pięknej wyspie Kos.

Zabierzemy Was także do Włoch - na słoneczną Sycylię i słynny spot kitesurfingowy w Lo Stagnone.

Sycylia (Lo Stagnone)

 

 
 

 

 

 

I wreszcie – pod koniec roku czeka na Was Brazylia i jej najgorętsze kitesurfingowe miejscówki takie jak Icaraizinho, Jericoacoara, Cumbuco, Fortaleza, Paracuru, Guajiru, Barra Grande, Prea.

Dodam jeszcze, że na styczeń i luty 2017 zaplanowaliśmy dla Was dwie niespodzianki - wyjazdy na niesamowitą wyspę Zanzibar i Cabo Verde (Sal).

Pełna oferta – z przewidywanymi terminami kursów, cenami oraz wszelkimi szczegółami znajduje się na surfski.pl (aczkolwiek, gwoli ścisłości, muszę wspomnieć, że nie zawiera jeszcze wszystkich pozycji – te brakujące znajdą się na stronie do końca bieżącego roku) Chcę dodać, że ten bogaty repertuar jest unikalny na polskim rynku.

 

Nasze działania skupiają się jednak nie tylko na ofercie. Przygotowaliśmy dla Was kolejne przydatne narzędzia, które, mamy nadzieję, pomogą Wam również w planowaniu wyjazdów prywatnych – zarówno grupowych jak i indywidualnych. Przypomnę krótko, że do tej pory na stronie biura Surfski zamieściliśmy ponad pięćdziesiąt przewodników turystycznych na temat najlepszych miejsc do uprawiania wind i kitesurfingu. Chcemy kontynuować rozwijanie naszego portalu dla aktywnych, a także prowadzić dalsze działania na Facebooku.

 

Dlatego założyliśmy niedawno dwie grupy na FB - windsurfingową i kitesurfingową - mające pomóc Wam w poszukiwaniu współtowarzyszy wyjazdów, jak również wymianie informacji na temat atrakcyjnych miejsc noclegowych czy nowych spotów, które odkryliście i chcecie polecić innym osobom – lub zorganizować wspólny wypad w te miejsca.

 

Podobnym celom ma służyć kolejne praktyczne narzędzie, które chcemy Wam zaoferować. Jest to planer Google Calendar. Osoby, które chciałyby wyjechać, ale ze względu na potrzebę obniżenia kosztów,  chętnie znalazłyby możliwość wspólnego zakwaterowania z innymi kite/windsurferami, będą mogły wpisywać do naszego kalendarza datę planowanego przez siebie wyjazdu, widząc jednocześnie, w jakich terminach są już wpisane inne osoby (oczywiście nie mając dostępu do ich danych osobowych). Nasze biuro mogłoby w ten sposób efektywnie pomóc Wam w organizacji wyjazdów indywidualnych. Mamy ogromną nadzieję, że uda się wdrożyć ten system z powodzeniem.

 

Na koniec chcę powiedzieć o kolejnej nowości, która pojawiła się na portalu Surfski. Są to  statystyki wiatrowe – bieżące i archiwalne (sięgające czasem aż do 2003 roku) dotyczące 32 spotów wind/kitesurfingowych. Znajdziecie je w dziale "newsy" na naszym portalu surfski.pl. Dzięki tej informacji możecie nie tylko sprawdzić, jakie są prognozy dla danego spotu, ale również analizować dane z poprzednich lat, by wiedzieć, z jakimi warunkami z reguły mamy do czynienia w interesującej nas lokalizacji.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania nie tylko z oferty wyjazdowej Surfski na rok 2016, ale także narzędzi, które dla Was przygotowaliśmy. Bieżące informacje na temat ich funkcjonowania będą pojawiały się na fanpage'u biura oraz stronach portalu.

 

 

 

Pozdrawiam!

 

Polecamy

wyszukiwarka

producenci

wyświetl produkty
wybranego producenta

Wybierz producenta<

Copyright 2014 - 2022

© Surfski Kursy Windsurfingowe Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Powered by