Podsumowanie sezonu wyjazdów windsurfingowych i kitesurfingowych w 2015 roku
 • Szkolenia WIND Vassiliki

  Zobacz ofertę
  13-09-2024
  Obozy windsurfingowe 2024 LEFKADA VASSILIKI we Wrześniu nr 2
 • GRUDZIEŃ 2024 w Egipcie

  Zobacz ofertę
  05-12-2024
  SZKOŁA WINDSURFINGU W EGIPCIE - SOMA BAY - GRUDZIEŃ 2024 NR.2
 • SOMA BAY 2024

  Zobacz ofertę
  03-10-2024
  Windsurfing w Egipcie - SOMA BAY - Polska Szkoła PAŹDZIERNIK 2024 NR 1
 • Vasiliki 2024 FAMILY CAMP

  Zobacz ofertę
  12-07-2024
  VASILIKI 2024 - FAMILY CAMP
 • Kurs WINDSURFING Grecja

  Zobacz ofertę
  12-07-2024
  Windsurfing wyjazd zagraniczny LEFKADA VASSILIKI Lipiec 2024 nr 2
 • Windsurfing LISTOPAD 2024

  Zobacz ofertę
  07-11-2024
  Windsurfing w Soma Bay - LISTOPAD 2024 nr.2
 • Soma Bay - GRUDZIEŃ 2024

  Zobacz ofertę
  28-11-2024
  WINDSURFING W EGIPT SOMA BAY - GRUDZIEŃ 2024 NR 1​ - HOTELE
 • VASSILIKI Lipiec 2024

  Zobacz ofertę
  05-07-2024
  Windsurfing LEFKADA VASSILIKI Lipiec 2024 nr 1 Polska Szkoła
 • Wyjazd windsurfing 2024

  Zobacz ofertę
  26-07-2024
  Wyjazd windsurfing Lefkada Lipiec/Sierpień 2024
 • WIND w Soma Bay 2024

  Zobacz ofertę
  31-10-2024
  WINDSURFING W EGIPT SOMA BAY - LISTOPAD 2024
 • Ladies on WS Board

  Zobacz ofertę
  23-08-2024
  All together on windsurf board - VASSILIKI na LEFKADZIE 2024 Sierpień nr 4
 • LEFKADA Sierpień 2024

  Zobacz ofertę
  02-08-2024
  Grecja windsurfing LEFKADA VASSILIKI w Sierpniu 2024 nr 1
 • Windsurfing Vassiliki '24

  Zobacz ofertę
  28-06-2024
  Obozy windsurfingowe za granicą LEFKADA VASSILIKI Czerwiec/Lipiec 2024
 • Windsurfing w Egipcie

  Zobacz ofertę
  17-10-2024
  SOMA BAY - JESIEŃ 2024 - PAŹDZIERNIK NR 3 - WINDSURFING
 • Grupowy kurs Windsurfing

  Zobacz ofertę
  09-08-2024
  Kurs windsurfingu w Grecji LEFKADA VASSILIKI w Sierpniu 2024 nr 2
 • Wyjazd WIND Soma Bay 2024

  Zobacz ofertę
  26-09-2024
  Wyjazd WIND do SOMA BAY - WRZESIEŃ 2024 NR 2
 • Vassiliki Sierpień 2024

  Zobacz ofertę
  16-08-2024
  Windsurfing LEFKADA Wyjazd szkoleniowy do VASSILIKI w Sierpniu 2024
 • Vassiliki WIND wrzesień

  Zobacz ofertę
  06-09-2024
  Kurs windsurfingu za granicą LEFKADA VASSILIKI 2024 Wrzesień nr 1
 • MAURITIUS

  Zobacz ofertę
  07-09-2024
  MAURITIUS - LE MORNE - WYJAZD Z OKAZJI 10 LECIA SURFSKI - WRZESIEŃ 2024
 • Wind w Soma Bay'24

  Zobacz ofertę
  24-10-2024
  SOMA BAY - PAŹDZIERNIK 2024 NR 4 - WYJAZD WINDSURFING
 • Lefkada WIND 2024

  Zobacz ofertę
  30-08-2024
  LEFKADA windsurfing w Vassiliki Sierpień / Wrzesień 2024
Powrót

Newsy

Podsumowanie sezonu wyjazdów windsurfingowych i kitesurfingowych w 2015 roku

13-02-2016
Podsumowanie sezonu wyjazdów windsurfingowych i kitesurfingowych w 2015 roku

Lato już dawno za nami, zima za chwilę da nam w kość, ale my wciąż myślimy o tym, by znów znaleźć się na wodzie. Dlatego Biuro Podróży dla Aktywnych - Surfski działa na pełnych obrotach przez cały rok. Już teraz pracujemy nad tym, by nadchodzący sezon 2016 obfitował w jeszcze więcej atrakcyjnych imprez wyjazdowych, na których będziecie mogli nauczyć się, jak pływać na desce z żaglem, śmigać z latawcem – lub pod okiem profesjonalnych instruktorów szlifować swoje umiejętności.

 

W mijającym roku byliśmy w kilku niesamowitych miejscach. Udało nam się zorganizować niemal dwadzieścia fantastycznych wyjazdów. Jesteśmy dumni z postępów naszych Kursantów, wdzięczni za ich niezwykle pozytywne opinie na temat naszego biura, oraz oczywiście bogatsi o nowe doświadczenia. Na pewno wykorzystamy je, organizując kolejne imprezy.

 

Co zatem przygotowaliśmy dla Was na sezon 2016?

Jeśli chodzi o kursy wind/kitesurfingowe, stawiamy nie tylko na sprawdzone lokalizacje, które wybieraliśmy najczęściej w bieżącym roku, ale też rozszerzamy ofertę o nowe interesujące miejsca.

Zaplanowaliśmy mnóstwo kursów na najsłynniejszych spotach świata.

W 2016 roku kilkukrotnie wybierzemy się na kultową Fuerteventurę, a konkretnie do Sotavento – gdzie oferujemy zarówno kursy wind jak i kitesurfingowe.

Sotavento

W czerwcu planujemy też windsurfingowy wyjazd na Lanzarote.

W 2015 roku dwukrotnie byliśmy na wyspie Limnos, na fantastycznym spocie Keros, który niezwykle spodobał się zarówno naszym Kursantom jak i nam samym. Postanowiliśmy zatem w nadchodzącym roku powrócić na ten spot kilkukrotnie w sezonie letnim – odbędą się tam zarówno kursy kite jak i windsurfingu.

Nasza grecka część oferty to także wyjazd na znany Wam już, bardzo dobry spot Prasonisi na Rodos (także wind/kite).

Kontynuujemy także kursy windsurfingowe w Turcji, na świetnym spocie w Bodrum oraz gorącym Alacati.

Spot w Keros

Bodrum

 

 
 

 

 

W ofercie pozostaje także Egipt. Rok 2016 otwieramy wyjazdem sylwestrowo-noworocznym do wielokrotnie odwiedzonego, ulubionego przez nas i Kursantów spotu w Soma Bay w Egipcie (kitesurfing/windsurfing), do którego chcemy powrócić jeszcze kilkukrotnie w ciągu nadchodzącego sezonu.

Soma Bay

 

 
 

 

 

Planujemy wrócić także do maleńkiej Hamaty – na kurs kitesurfingowy – oraz do polskiej bazy w kurorcie El Gouna, gdzie również uczymy kitesurfingu.

Hamata

Jeśli chodzi o inne miejsca w Egipcie, przygotowaliśmy dla Was dwie nowości.

Pierwsza z nich to czerwcowe i październikowe cotygodniowe kitesurfingowe wyjazdy szkoleniowe do naszego nowo odkrytego "secret spotu" – Kite Villa, kolo Safagi, jednego z najlepszych kite'owych spotów w Egipcie. Villa oferuje dwanaście stylowych pokoi, wyżywienie HB, restaurację, bar oraz wi-fi. W cenie także rescue oraz przechowalnia sprzętu. I najważniejsze – piaszczysta plaża, z której możecie od razu startować, znajduje się 20 metrów od Villi! Wymarzone warunki do nauki – płaska i płytka (ale nigdy zbyt płytka!) woda, świetne statystyki wiatrowe przez cały rok, Do tego dorzucamy fenomenalną, chilloutową atmosferę, tworzoną przez polsko-włoską ekipę.

Druga impreza to fantastyczne Kite Safari po najlepszych egipskich spotach, rownież zaplanowana na październik. Będzie to wyprawa jachtem po Morzu Czerwonym do niedostępnych do tej pory spotów w okolicach El Gouny, Hurghady, Soma Bay i Safagi

Kite Villa

 

 
 

 

 

Jednak, jak wcześniej wspomniałem, nadchodzący rok nie upłynie tylko pod znakiem wcześniej odwiedzanych przez nas miejsc. Prócz wyżej zapowiadanych imprez w Egipcie, mamy dla Was także inne nowości

Pierwsza z nich to Maroko – spoty Essaouira, położona na niesamowicie wietrznej części marokańskiego wybrzeża, oraz Dakhla, na półwyspie Yala, gdzie można pływać zarówno na otwartym oceanie jak również w wodach zatoki. Różnorodne, uniwersalne warunki, mnóstwo miejsca dla każdego, doskonała baza noclegowo-sprzętowa – wszystko to pozwala nam przypuszczać, że klimatyczne Maroko okaże się być hitem przyszłego sezonu.

Kolejna - wyjazdy do Turcjikursy kitesurfingowe na nowo odkrytych przez nas spotach Ayvalik i Gokova.

Natomiast jeśli chodzi o Grecję, poszerzamy ofertę o fascynującą Lefkadę (windsurfingowy kurs w Vassiliki) a także windsurfingowy i kitesurfingowy kurs na pięknej wyspie Kos.

Zabierzemy Was także do Włoch - na słoneczną Sycylię i słynny spot kitesurfingowy w Lo Stagnone.

Sycylia (Lo Stagnone)

 

 
 

 

 

 

I wreszcie – pod koniec roku czeka na Was Brazylia i jej najgorętsze kitesurfingowe miejscówki takie jak Icaraizinho, Jericoacoara, Cumbuco, Fortaleza, Paracuru, Guajiru, Barra Grande, Prea.

Dodam jeszcze, że na styczeń i luty 2017 zaplanowaliśmy dla Was dwie niespodzianki - wyjazdy na niesamowitą wyspę Zanzibar i Cabo Verde (Sal).

Pełna oferta – z przewidywanymi terminami kursów, cenami oraz wszelkimi szczegółami znajduje się na surfski.pl (aczkolwiek, gwoli ścisłości, muszę wspomnieć, że nie zawiera jeszcze wszystkich pozycji – te brakujące znajdą się na stronie do końca bieżącego roku) Chcę dodać, że ten bogaty repertuar jest unikalny na polskim rynku.

 

Nasze działania skupiają się jednak nie tylko na ofercie. Przygotowaliśmy dla Was kolejne przydatne narzędzia, które, mamy nadzieję, pomogą Wam również w planowaniu wyjazdów prywatnych – zarówno grupowych jak i indywidualnych. Przypomnę krótko, że do tej pory na stronie biura Surfski zamieściliśmy ponad pięćdziesiąt przewodników turystycznych na temat najlepszych miejsc do uprawiania wind i kitesurfingu. Chcemy kontynuować rozwijanie naszego portalu dla aktywnych, a także prowadzić dalsze działania na Facebooku.

 

Dlatego założyliśmy niedawno dwie grupy na FB - windsurfingową i kitesurfingową - mające pomóc Wam w poszukiwaniu współtowarzyszy wyjazdów, jak również wymianie informacji na temat atrakcyjnych miejsc noclegowych czy nowych spotów, które odkryliście i chcecie polecić innym osobom – lub zorganizować wspólny wypad w te miejsca.

 

Podobnym celom ma służyć kolejne praktyczne narzędzie, które chcemy Wam zaoferować. Jest to planer Google Calendar. Osoby, które chciałyby wyjechać, ale ze względu na potrzebę obniżenia kosztów,  chętnie znalazłyby możliwość wspólnego zakwaterowania z innymi kite/windsurferami, będą mogły wpisywać do naszego kalendarza datę planowanego przez siebie wyjazdu, widząc jednocześnie, w jakich terminach są już wpisane inne osoby (oczywiście nie mając dostępu do ich danych osobowych). Nasze biuro mogłoby w ten sposób efektywnie pomóc Wam w organizacji wyjazdów indywidualnych. Mamy ogromną nadzieję, że uda się wdrożyć ten system z powodzeniem.

 

Na koniec chcę powiedzieć o kolejnej nowości, która pojawiła się na portalu Surfski. Są to  statystyki wiatrowe – bieżące i archiwalne (sięgające czasem aż do 2003 roku) dotyczące 32 spotów wind/kitesurfingowych. Znajdziecie je w dziale "newsy" na naszym portalu surfski.pl. Dzięki tej informacji możecie nie tylko sprawdzić, jakie są prognozy dla danego spotu, ale również analizować dane z poprzednich lat, by wiedzieć, z jakimi warunkami z reguły mamy do czynienia w interesującej nas lokalizacji.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania nie tylko z oferty wyjazdowej Surfski na rok 2016, ale także narzędzi, które dla Was przygotowaliśmy. Bieżące informacje na temat ich funkcjonowania będą pojawiały się na fanpage'u biura oraz stronach portalu.

 

 

 

Pozdrawiam!

 

Polecamy

Centrum rezerwacji

wyszukiwarka

producenci

wyświetl produkty
wybranego producenta

Wybierz producenta<

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

i weź udział w niepowtarzalnej podróży
po świecie windsurfingu!
Dostaniesz nie tylko ekskluzywną wiedzę i inspirujące filmy,
ale także dostęp do wyjątkowych ofert i wyjazdów szkoleniowych.
Nie zwlekaj - kliknij i dołącz do naszej społeczności pasjonatów!

Trwa zapis na newsletter


Copyright 2014 - 2024

© Surfski Kursy Windsurfingowe Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Powered by