Wyjazdy surfingowe dla firm;Profesjonalny wyjazd surfingowy
 • Soma Bay CZERWIEC 2022

  Zapytaj o ofertę
  03-06-2022
  Nauka windsurfingu EGIPT Soma Bay CZERWIEC 2022
 • Kurs WIND Lefkada 2022

  Zapytaj o ofertę
  29-08-2022
  Szkoła windsurfingu Grecja LEFKADA VASSILIKI Wrzesień 2022
 • WINDSURFING Lipiec 2022

  Zapytaj o ofertę
  18-07-2022
  WINDSURFING Lipiec 2022
 • Wakacje WIND 2022

  Zapytaj o ofertę
  22-07-2022
  Wakacje windsurfing Lipiec 2022 nr 6
 • Windsurfing w SOMA BAY

  Zapytaj o ofertę
  15-09-2022
  Polska Szkoła windsurfingu SOMA BAY Egipt - WRZESIEŃ 2022 nr 1
 • LEFKADA Czerwiec 2022

  Zapytaj o ofertę
  24-06-2022
  Lefkada windsurfing POLSKA SZKOŁA Kurs CZERWIEC 2022 nr 4
 • Grupowy kurs Windsurfing

  Zapytaj o ofertę
  05-08-2022
  Kurs windsurfingu w Grecji LEFKADA VASSILIKI w Sierpniu 2022
 • Kurs WINDSURFING Grecja

  Zapytaj o ofertę
  04-07-2022
  Windsurfing wyjazd zagraniczny LEFKADA VASSILIKI Lipiec 2022 nr 2
 • Windsurfing w Egipcie

  Zapytaj o ofertę
  13-10-2022
  Windsurfing w Egipcie - SOMA BAY - Polska Szkoła PAŹDZIERNIK 2022 NR 2
 • VASSILIKI 2022

  Zapytaj o ofertę
  22-08-2022
  Wyjazd WIND do VASSILIKI Sierpień 2022
 • LEFKADA 2022

  Zapytaj o ofertę
  19-08-2022
  Windsurfing Wyjazd szkoleniowy LEFKADA Sierpień 2022
 • Szkolenia WIND Vassiliki

  Zapytaj o ofertę
  05-09-2022
  Obozy windsurfingowe 2022 LEFKADA VASSILIKI we Wrześniu nr 3
 • Vassiliki Sierpień 2022

  Zapytaj o ofertę
  12-08-2022
  Windsurfing LEFKADA Wyjazd szkoleniowy do VASSILIKI w Sierpniu 2022
 • Soma Bay WIND 2022

  Zapytaj o ofertę
  26-05-2022
  Windsurfing MAJ/CZERWIEC 2022 - SOMA BAY - Egipt
 • MAJÓWKA 2022 EGIPT

  Zapytaj o ofertę
  21-04-2022
  Soma Bay MAJÓWKA 2022 wyjazd z polskim instruktorem
 • Windsurfing Grecja 2022

  Zapytaj o ofertę
  15-08-2022
  Windsurfing Grecja Wyjazd Szkoleniowy LEFKADA
 • Power Jibe Week '22

  Zapytaj o ofertę
  08-07-2022
  Power Jibe Week - VASSILIKI LEFKADA 2022
 • SOMA BAY Egipt 2022

  Zapytaj o ofertę
  29-09-2022
  Windsurfing w Egipcie SOMA BAY Wrzesień/Październik 2022
 • Egipt PAŹDZIERNIK 2022

  Zapytaj o ofertę
  20-10-2022
  Szkoła windsurfingu w Egipcie - SOMA BAY - Październik 2022 NR 3
 • DAHAB Maj 2022

  Zapytaj o ofertę
  30-04-2022
  DAHAB Majówka 2022 - wyjazd szkoleniowy WINDSURFING
 • Lefkada WIND 2022

  Zapytaj o ofertę
  26-08-2022
  LEFKADA windsurfing w Vassiliki Sierpień / Wrzesień 2022
Powrót

Newsy

Wyjazdy surfingowe dla firm

24-08-2015

Wyjazdy surfingowe dla firm

Nie od dziś wiadomo, że wszelkie zajęcia grupowe zwyczajnie zbliżają do siebie ludzi, a co za tym idzie integrują grupę biorącą udział w danych zajęciach. Doskonałym sposobem na zapewnienie rozrywki sobie i swoim pracownikom są zatem wszelakiej maści wyjazdy firmowe. Pod pojęciem „wyjazd firmowy” nie musi kryć się wcale szkolenie czy seminarium – mogą to być równie dobrze atrakcyjne wyjazdy mające na celu aktywność fizyczną. Ten nowatorski sposób integracji i nagradzania pracowników znajduje coraz to więcej zwolenników, zatem zasługuje na poświęcenie mu chwili uwagi.

         

Lato w pełni, skwar za oknem i multum pracy do zrobienia – krótka przerwa w nadmorskim kurorcie wydaje się być tym, o czym marzą zarówno pracownicy, jak i szefostwo. Propozycja wyjazdu na surfing jest, czymś, czemu niełatwo się oprzeć.  W ostatnich latach surfing cieszy się ogromną popularnością, a fakt, że w Europie istnieje wiele spotów surfingowych sprawia, że nie ma potrzeby organizowania wyprawy na drugi koniec świata, by można było cieszyć się tym sportem.  Biuro podróży dla aktywnych http://www.surfski.pl/ zajmuje się organizowaniem takich wyjazdów, a ich doskonałe referencje świadczą o stopniu profesjonalizmu i zaangażowaniu w to, co robią. Kadra wykwalifikowanych instruktorów jest gotowa, by pomóc wszystkim urlopowiczom w złapaniu ich pierwszych fal, a niesamowita atmosfera panująca na takich wyjazdach pozostaje na długo w pamięci osób biorących udział w ich wyprawach.

Grupowy wyjazd surfingowy

Wyprawa taka jest równie atrakcyjna dla dzieci w wieku szkolnym, grup studentów, jak i paczki przyjaciół ( może wieczór kawalerski ?). Jeśli chodzi o wyjazdy firmowe, o których mowa w danym artykule nie wygląda to dużo inaczej. Opiekunowie grup są gotowi sprawić, by wyjazd taki był jedyny w swoim rodzaju, a chwile spędzone wśród morskich fal należały do niezapomnianych. Instruktorzy biura „Surfski” są w stanie zaspokoić potrzeby i wymagania grup w każdym przedziale wiekowym, poprowadzić zajęcia z osobami na każdym poziomie posiadanych umiejętności, a samo biuro posiada oferty dostosowane dla każdego budżetu. Warto zapoznać się z ich ofertą ( link do ofert wyjazdów surfingowych), a z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

         

Kierunek doskonały

Jedyną rzeczą lepszą od samotnego pływania na doskonałych falach jest  zdobycie fal w towarzystwie znajomych i przyjaciół.  W „Surfski” wierzymy, że nie ma nic lepszego niż dzielenie się doświadczeniami z naszymi towarzyszami podróży.  Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie coś lepszego od surfowania przez cały dzień, a w godzinach wieczornych wyskok wraz z paczką znajomych na zimne piwko lub koktajl, gdzie w przemiłej i rozleniwionej wakacyjnej atmosferze obgadacie  poczynione w danym dniu postępy? Podróżowanie i surfowanie wraz z przyjaciółmi czy współpracownikami jest receptą na świetnie spędzony czas, a tym, o czym nie można zapominać jest fakt, że grupowe podróże niejednokrotnie są tańsze niż te indywidualne. Na desce surfingowej pływać można w wielu miejscach w Europie, a warunki surfingowe jakie znajdziemy w popularnych spotach surfingowych nie odbiegają jakością i komfortem pływania od tych, jakie widujemy w telewizji.

Poniżej znajdują się niektóre z ulubionych kierunków wypraw surfingowych, a wszystkie razem i każdy jeden z osobna są jak najbardziej odpowiednie na grupowe eskapady firmowe i nie tylko. 

 • Australia

Australia jest jednym z największych światowych miejsc surfingowych. Jest to miejsce, w którym surfing jest traktowany jako sposób życia. Udało mu się nawet stać częścią kultury, a na marginesie jest to główna gałąź przemysłu dla tego kraju. Olśniewające wybrzeże obejmuje ciąg nadmorskich miast porozrzucanych wzdłuż falującego Pacyfiku, z pięknymi zielonymi wzgórzami rysującymi się na tle błękitnego nieba. Region ten jest rajem dla surferów, pływaków, rybaków, poszukiwaczy przygód i wszystkich tych, którzy chcą się świetnie zabawić.  Wielkość fali i warunki surfingowe zmieniają się tu zależnie od pory roku, ale generalnie zawsze da się tu popływać. Miejsce idealne zarówno dla doświadczonych surferów, jak i rodzin, czy grup.

         

 • Bali

Od ponad 25 lat wyspy Bali stały się epicentrum egzotycznych wypraw surfingowych. To magiczne miejsce jest w stanie zaoferować naprawdę wiele wszystkim miłośnikom sportów wodnych, ale również pasjonatom wszystkiego co mistyczne i nieodkryte. Jakość warunków surfingowych, jakie tu panują jest niepodważalna, a świetne plaże wabią swoim urokiem.  Na Bali każdy surfer znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, a nauka pływania na surfingu właśnie tutaj to niesamowite przeżycie. Pływać można tu przez cały rok, aczkolwiek najlepsze warunki panują tu od kwietnia do października.

 • Fuerte

Jest to takie miejsce na Ziemi, w którym jest ciepło praktycznie przez cały rok. Dom najlepszych i największych fal oraz istny raj surfingowy. Dla pełnego komfortu surfowania w Fuerte należy zapoznać się z faktem, iż każdego dnia około południa wiatr zaczyna wiać tu od strony lądu, co nieco krzyżuje plany miłośników deski surfingowe, lecz od rana do południa panują tu idealne warunki do pływania na surfingu. Doskonałe miejsce do nauki surfingu oraz cel licznych obozów surfingowych dla dzieci, młodzieży oraz grupowych wypraw.  Oprócz wspaniałych fal, przepięknych plaż i atrakcji nad morzem, panuje tu niezwykle ożywione życie nocne. Oznacza to, że w tutejszych klubach nocnych zabawić można się do białego rana, a smaczku całemu przedsięwzięciu dodaje fakt, że aż tłoczno tu od opalonych turystów z całej Europy. Jeśli natomiast zależy nam jedynie na złapaniu możliwie najlepszych fal, to powinniśmy przyjechać tu w okresie od października do kwietnia.

         

 • Hossegor

Grzechem wręcz byłoby pominięcie Hossegor podczas rozmowy o mekkach surfingowych znajdujących się w Europie. Znajdujący się w Zatoce Biskajskiej spot surfingowy zdecydowanie zasługuje na to, by znaleźć się na liście naszych ulubionych kierunków surfingowych. Południowo-zachodnia Francja rok rocznie gości tłumy zapalonych miłośników surfingu, a tym, co ma do zaoferowania są doskonałe fale i świetne warunki surfingowe utrzymujące się praktycznie przez cały rok. Oczywiście w okresie letnim można liczyć tu na wiele więcej atrakcji aniżeli zimą, aczkolwiek po sezonie turystycznym można liczyć na niższe ceny zarówno zakwaterowania, jak i innych atrakcji kurortu.

 • Madeira

Znajdująca się na Atlantyku 350 mil na zachód od marokańskiego miasta Casablanca samotna wyspa Madera oferuje niezwykle malownicze krajobrazy obejmujące gęsto porośnięte klify, bogactwo kulturowe, oraz niesamowite warunki do surfingu.  Elementami szczególnie docenianymi przez amatorów sportów wodnych są tu potężne fale oraz niezatłoczone plaże. Podczas pobytu tutaj będziemy mieć prawdziwą okazję do sprawdzenia swoich umiejętności na jedynych w swoim rodzaju potężnych falach Atlantyku.

Polecamy

Centrum rezerwacji

wyszukiwarka

producenci

wyświetl produkty
wybranego producenta

Wybierz producenta<

Schowek ofert Schowek produktów
Copyright 2014 - 2019

© Surfski Kursy Windsurfingowe Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved

Wykonanie